7 najlepszych kart kredytowych w sklepie spożywczym w 2020 roku

17 lutego 2021
Category: Zwrot Gotówki


Hakowanie kart kredytowych to jeden z najlepszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy, zdobycie punktów bonusowych i zakwalifikowanie się do wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju korzyści.

Niezależnie od tego, czy szukasz sposobów na zdobycie dodatkowych mil lotniczych, otrzymanie 5% zwrotu gotówki lub podwojenie punktów w restauracjach, jest na to karta.

I na szczęście jest nawet świetny kredyt, który pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na zakupach spożywczych!

Czy jest lepszy sposób na zarobienie do 6% zwrotu gotówki z tygodniowych lub miesięcznych zakupów w sklepie spożywczym niż zapisanie się na jedną z najlepszych dostępnych obecnie kart kredytowych w sklepie spożywczym.

Ponieważ bądźmy szczerzy, po spłaceniu rachunków i czynszu / kredytu hipotecznego jednym z najwyższych wydatków jest prawdopodobnie jedzenie i artykuły spożywcze.

Te karty pomogą Ci zaoszczędzić trochę dodatkowych pieniędzy!

Najlepsze karty kredytowe w sklepie spożywczym

Oto najlepsze karty kredytowe w sklepie spożywczym, na które możesz zarejestrować się dzisiaj i zacząć oszczędzać!

  • PenFed Platinum Rewards Card
  • Preferowana karta Blue Cash od American Express
  • Karta Blue Cash Everyday
  • Karta kredytowa Capital One Quicksilver Cash Rewards
  • BankAmericard Cash Rewards Credit Card
  • Odkryj to Cashback Match

Możesz dowiedzieć się więcej o każdej karcie kredytowej poniżej:

1. Karta PenFed Platinum Rewards Visa Signature

Zwrot gotówki / punkty: 3x punkty w sklepach spożywczych.

W przeciwieństwie do innych kart, które zobaczysz poniżej, ta karta nie ogranicza Twoich rocznych wydatków w sklepie spożywczym. A dzięki temu otrzymasz 3 razy więcej punktów za jakiekolwiek wydatki w supermarkecie.

Jeśli wydajesz około 500 USD miesięcznie na artykuły spożywcze, ta karta pozwoli Ci zaoszczędzić około 15 USD miesięcznie, co może wydawać się teraz niewiele, ale pod koniec roku będzie to równowartość około 180 USD.

Dodatkowo, ta karta nie ma rocznej opłaty, więc dosłownie wszystko, co musisz zrobić, to dołączyć do PenFed Credit Union, złożyć wniosek i gotowe!

2. Preferowana karta American Express Blue Cash

Ta karta oferuje absurdalny 6% zwrot gotówki we wszystkich amerykańskich sklepach spożywczych i supermarketach do 6000 $ rocznie. Wtedy jest to 1% na wszystkie inne zakupy.

Uzyskany zwrot gotówki można wymienić na kredyt na wyciągu.

Dodatkowo możesz odzyskać 150 $ (w postaci kredytu na wyciągu) po wydaniu 1000 $ w ciągu pierwszych 3 miesięcy.

Jedynym minusem jest to, że ta karta ma roczną opłatę w wysokości 95 USD .

Na szczęście następna karta może być bardziej odpowiednią opcją dla większości.

3. Blue Cash American Express Codziennie

Dzięki tej karcie kredytowej otrzymujesz 3% zwrotu gotówki we wszystkich amerykańskich sklepach spożywczych i supermarketach do 6000 $ rocznie.

Cały uzyskany zwrot gotówki można wymienić na kredyt na wyciągu, w tym premię w wysokości 100 USD, jeśli wydasz 1000 USD w ciągu 3 miesięcy.

To może być obecnie najlepsza karta kredytowa w sklepie spożywczym.

I NIE MA opłaty rocznej.

4. Karta kredytowa Capital One Quicksilver Cash Rewards

Dzięki tej karcie kredytowej otrzymasz nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,5% przy każdym zakupie. Kicker polega na tym, że nie ma ograniczeń co do wysokości zwrotu gotówki, którą możesz zarobić, i nie ma rotujących kategorii co kwartał.

Twoje nagrody nigdy nie wygasają i możesz je wymienić na zwrot gotówki w dowolnej wysokości bez konieczności osiągnięcia minimalnego limitu.

A jeśli wydasz 500 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy, otrzymasz zwrot gotówki w wysokości 100 USD.

To jest świetne dla twoich zakupów spożywczych.

I NIE MA opłaty rocznej.

5. Karta kredytowa BankAmericard Cash Back Rewards

Ta karta oferuje 2% zwrotu gotówki w sklepach spożywczych i hurtowniach (takich jak Costco) oraz 1% na wszystkie inne zakupy. Dodatkowo otrzymujesz 3% zwrotu gotówki na stacjach benzynowych.

Te bonusy mają zastosowanie tylko do pierwszych 2500 $ na łączne zakupy w tych kategoriach w każdym kwartale. Więc używanie tego wyłącznie w sklepach spożywczych powinno utrzymywać Cię poniżej tego limitu co kwartał.

Dodatkowo jako dodatkowy bonus możesz otrzymać 100 $, jeśli wydasz co najmniej 500 $ w ciągu pierwszych 90 dni.

I nie ma żadnej opłaty rocznej.

6. Odkryj to Cashback Match

Jedną rzeczą, która odróżnia tę kartę od reszty na tej liście, jest fakt, że otrzymujesz 5% zwrotu gotówki w kategoriach, które zmieniają się co kwartał, do 1500 $.

Chociaż otrzymujesz tylko 1% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy, fakt, że Discover dopasuje całą twoją zwrot gotówki dla nowych posiadaczy kart jest niesamowity.

Dosłownie, jeśli zmaksymalizujesz swoje 5% w każdej kategorii co kwartał, istnieje szansa, że ​​pod koniec roku zarobisz 600 USD.

Ponadto NIE ma opłaty rocznej i 0% początkowej RRSO od zakupów i sald przez 12 miesięcy.

Bonus: karta Amazon Prime Store

Karta Amazon Prime Store oferuje ogromny 5% zwrot gotówki za wszystkie zakupy każdego dnia.

Ta karta jest idealna do wykorzystania przy zakupach Prime Pantry, a także wszelkich produktach spożywczych, które kupujesz za pośrednictwem Subskrybuj i oszczędzaj.

Dodatkowo, NIE ma ŻADNEJ opłaty rocznej, o ile masz aktywne członkostwo Amazon Prime (które możesz wypróbować bezpłatnie przez 30 dni tutaj)

Najlepsza karta kredytowa w sklepie spożywczym dla Ciebie

Jeśli szukasz świetnych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na zakupach i odzyskanie części gotówki, być może nadszedł czas, aby kupić jedną z tych przyjaznych dla supermarketów kart kredytowych.

Najlepszym sposobem określenia, która karta jest dla Ciebie najlepsza, jest najpierw przyjrzenie się całkowitym wydatkom.

Ponieważ inwestycja w kartę, która oferuje coś więcej niż tylko zwrot gotówki z wydatków w sklepie spożywczym, może być nawet bardziej opłacalna finansowo.

Ale jeśli artykuły spożywcze są jednym z twoich najwyższych wydatków, te karty z pewnością załatwią sprawę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy