Credit Sesame bezproblemowo wprowadza pierwszą inteligentną usługę bankowości cyfrowej, która pomaga konsumentom w zwiększaniu gotówki i kredytu

17 lutego 2021
Category: Wyniki Kredytowe

SAN FRANCISCO, Kalifornia – 10 marca 2020 r. – Credit Sesame przedstawił dziś Sesame Cash, bezpłatne cyfrowe konto bankowe w ramach nowej inteligentnej usługi bankowości cyfrowej, która pomoże konsumentom bezpłatnie gromadzić środki pieniężne i kredyt w jednym miejscu podczas wydawania i zapisać. Do konta dołączona jest karta debetowa Sesame Cash, dla której Mastercard będzie teraz wyłączną siecią kart. Sesame Cash zapewnia unikalne rozwiązanie ukierunkowane na osiągnięcie stabilności finansowej dla milionów Amerykanów, którzy codziennie stają przed dylematem, jak skutecznie zarządzać i optymalizować swój kredyt i gotówkę.

Większość klientów Credit Sesame, wraz z ponad połową * Amerykanów, żyje od wypłaty do wypłaty i polega wyłącznie na dostępnej gotówce i kredytach, aby żyć i podejmować codzienne decyzje dotyczące wydatków. Około 500 000 nowych członków dołącza do Credit Sesame każdego miesiąca, a niedawna ankieta wśród członków sugeruje, że ponad pięć milionów członków chce nowej oferty bankowości cyfrowej, która integruje ich gotówkę i kredyt.

„Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji pomogliśmy milionom konsumentów ulepszyć ich kredyt i zarządzać nim. Zidentyfikowaliśmy jednak rozdźwięk między gotówką a kredytem konsumentów – ilość posiadanej gotówki oraz sposób i czas jej wykorzystania ma wpływ na stan Twojego kredytu – powiedział Adrian Nazari, założyciel i dyrektor generalny Credit Sesame. „Dzięki Sesame Cash pokonujemy tę lukę i odblokowujemy zupełnie nowy zestaw korzyści i możliwości w nowej kategorii produktów. To podkreśla naszą misję i zaangażowanie w innowacje i integrację finansową, a także wagę, jaką przywiązujemy do współpracy z partnerami, którzy podzielają ten sam etos .

„Dążymy do tego, aby gospodarka cyfrowa działała dla wszystkich i wszędzie – powiedziała Sherri Haymond, wiceprezes wykonawczy ds. Partnerstwa cyfrowego w Mastercard. „Cieszymy się, że możemy współpracować z Credit Sesame, aby umożliwić konsumentom osiągnięcie stabilności finansowej, zapewniając jednocześnie technologię i produkty, które najlepiej spełniają ich oczekiwania i spełniają ich codzienne życie.

Podczas gdy banki konkurencyjne przekształcają tradycyjne konta bankowe, aby stały się bezpłatne i bardziej dostępne dla klientów, a inne firmy oferują dostęp do podstawowych narzędzi kredytowych i produktów finansowych, Credit Sesame łączy to wszystko razem. Łącząc swoje głębokie zrozumienie tego, jak działa kredyt osobisty z najnowszymi osiągnięciami bankowości cyfrowej, Credit Sesame tworzy zupełnie nową usługę finansów osobistych – taką – która pomoże konsumentom zarządzać całym portfelem w jednym miejscu i ustanowić lepszą ścieżkę do finansowego dobrego samopoczucia.

Nowa usługa bankowości cyfrowej przeanalizuje finanse konsumentów i ich zdolność do spłaty kredytu, aby zapewnić im spersonalizowane rekomendacje. Na przykład dzięki nowemu wglądowi w przepływy pieniężne konsumentów Credit Sesame może jeszcze bardziej zoptymalizować sugestie dotyczące odpowiednich produktów kredytowych od setek instytucji finansowych, z którymi współpracuje, i wstępnie kwalifikować konsumentów do zatwierdzenia.

Cyfrowe konto bankowe Credit Sesame oferuje wiele bogatych funkcji banku Challenger, w tym: bezpłatną kartę debetową z ochroną Mastercard Zero Liability, brak opłat za debet, brak minimalnego salda, brak miesięcznych opłat serwisowych, bezpłatny dostęp do ponad 55 000 bankomatów, opcja wczesna wypłata, powiadomienia o transakcjach w czasie rzeczywistym, możliwość zablokowania lub odmrożenia karty debetowej oraz integracja wirtualnej karty z większością głównych portfeli mobilnych.

Oferuje również unikalne funkcje i korzyści zorientowane na kredyt, które obejmują:

  • Bezpłatne, codzienne odświeżanie wyniku kredytowego:Klienci będą mieli dostęp do codziennych aktualizacji wyników, aby pomóc im utrzymać się na najwyższym poziomie kredytu.
  • Nagrodypieniężne za poprawę zdolności kredytowej:program zachęt pieniężnych, który nagradza konsumentów kwotą do 100 USD miesięcznie, gdy poprawią swoje wyniki kredytowe.1 milion dolarów kredytu i ochrona tożsamości:bezpłatnaochronakredytu i kradzieży tożsamości, która obejmuje dostęp na żywo do specjalistów od przywracania tożsamości.W nadchodzących miesiącach Credit Sesame wprowadzi również kilka funkcji i korzyści, w tym:

    • Inteligentna usługa płacenia rachunków, która optymalizuje i zarządza gotówką konsumentów, aby poprawić ich kredyt, obniżyć odsetki od sald kredytowych i szybciej spłacić zadłużenie
    • Automatyczne zaokrąglanie transakcji do najbliższego dolara, aby pomóc konsumentom spłacić zadłużenie lub zaoszczędzić, aby osiągnąć cele finansoweDodatkowe programy nagród za codzienne zakupyNarzędzia do inteligentnego budżetowania i nie tylkoCredit Sesame przynosi zyski operacyjne od 2016 r. Podstawą sukcesu firmy jest wartość, jaką konsumenci czerpią z jej platformy: 61% członków widzi poprawę swojej zdolności kredytowej w ciągu pierwszych sześciu miesięcy – 50% widzi poprawę ich zdolności kredytowej o ponad 10 punktów w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, a 20 procent widzi, że ich ocena kredytowa poprawiła się o ponad 50 punktów w ciągu pierwszych sześciu miesięcy.

      Aby otworzyć cyfrowe konta bankowe Sesame Cash, Credit Sesame będzie współpracować z Community Federal Savings Bank, członkiem FDIC.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy