Czy mogę otrzymać pożyczkę na moje zeznanie podatkowe?

17 lutego 2021
Category: Kwota Pożyczki

Generalnie istnieją pewne wymagania, które podatnik musi spełnić, aby kwalifikować się do pożyczki na zwrot podatku. Po pierwsze, pożyczka nie jest dostępna dla wszystkich osób składających zeznania podatkowe. Kwota pożyczki może decydować o tym, czy podatnik kwalifikuje się do otrzymania pieniędzy z góry. Więc teraz porozmawiamy o popularnym pytaniu: „ Czy mogę otrzymać pożyczkę na zeznanie podatkowe?

Podobne do Czy mogę otrzymać pożyczkę na moje zeznanie podatkowe?:

Pożyczka na moje zeznanie podatkowe: podsumowanie

Pożyczka na zwrot podatku to przedpłata gotówkowa oferowana podatnikom, którzy chcą szybko uzyskać zwrot podatku. W przypadku pożyczki na zeznaniu podatkowym osoba nie musi czekać na standardowy czas potrzebny na uzyskanie zwrotu od lokalnego lub regionalnego organu podatkowego. Zamiast tego, osoba może otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 24 do 48 godzin, zwykle od firmy przygotowującej podatek. Firma przygotowująca podatek generalnie pobiera opłatę za wydanie pożyczki podatkowej i akceptuje zwrot od organu podatkowego jako spłatę pożyczki.


Co to jest pożyczka na zwrot podatku?

Pożyczka z przewidywaną spłatą (RAL) automatycznie pożycza pieniądze w zależności od spodziewanego zwrotu podatku. Jest to pożyczka udzielona przez pożyczkodawcę na podstawie kwoty zwrotu federalnego podatku dochodowego. Pożyczkodawcy to zwykle małe instytucje finansowe. Możesz potrzebować trochę badań, aby upewnić się, że pożyczkodawca ma dobrą reputację. Wiele usług związanych z rozliczeniem podatkowym zapewnia pożyczkę na zwrot podatku po przesłaniu pliku do usługi.

Pożyczki na zwrot podatku zwykle trwają tylko kilka tygodni, ale wystarczająco długo, aby IRS mógł przetworzyć Twój zwrot podatku. Wartość Twojej spłaty będzie prognozą dla pożyczki, którą otrzymasz od pożyczkodawcy, pomniejszoną o odsetki lub opłaty. Pożyczkę możesz otrzymać kartą przedpłaconą, czekiem lub wpłatą elektroniczną na konto bankowe. Niektórzy z tych pożyczkodawców oferują tylko jedną z tych metod, a wielu innych może oferować wiele opcji.

Czy mogę otrzymać pożyczkę za zwrotem podatku?Możesz cierpliwie czekać na zwrot podatku w trakcie sezonu podatkowego. To część procesu, prawda? A podczas oczekiwania życie się toczy. Wymagane są faktury i nieprzewidziane wydatki. Jeśli pojawią się nieoczekiwane zdarzenia, możesz pomyśleć: „Czy istnieje szybszy sposób na dostęp do pieniędzy? Rozumiemy wpływ, jaki każde opóźnienie może mieć na zwrot Twoich finansów

Czym właściwie jest pożyczka podatkowa? To świetny sposób, aby wpłacić zaliczkę H&R Block, aby otrzymać pieniądze wcześniej i nie musisz się martwić o czas, jaki zajmie IRS na dokonanie zwrotu. Podczas gdy twoja prawdziwa spłata nie jest pieniędzmi, ten rodzaj pożyczki jest spłacany wraz ze spłatą.

Ile kosztuje pożyczka na zwrot podatku?Głównym powodem unikania pożyczek ze zwrotem podatku jest to, że są drogie. W niektórych przypadkach oczekują chwilówek, niewielkich krótkoterminowych stóp procentowych. Pamiętaj, że jeśli pożyczysz od uznanej firmy podatkowej, prawdopodobnie zapłacisz mniej, niż gdybyś zwrócił się do zewnętrznego pożyczkodawcy. Pożyczkodawcy zazwyczaj pobierają opłatę za złożenie wniosku, która może sięgać nawet 100 USD. Jeśli pomagasz mu złożyć zeznanie podatkowe, będzie musiał pokryć koszty zgłoszenia (prawdopodobnie około 40 USD).

W zależności od sposobu uzyskania pożyczki obowiązuje inna stawka. Na przykład, możesz uiścić opłatę w wysokości 30 USD, aby otrzymać pożyczkę za pomocą przedpłaconej karty debetowej, a czek może zostać obciążony opłatą w wysokości 20 USD. Pożyczkodawcy mogą również pobierać inne drobne opłaty. Oprócz stawek, będziesz musiał zapłacić odsetki od pożyczki. Twoja zdigitalizowana stopa procentowa podwoi się, aw niektórych przypadkach może mieć trzy cyfry.

Zanim odejdziesz, mam nadzieję, że ten artykuł o tym, czy mogę dostać pożyczkę na zeznanie podatkowe? Jest dla ciebie pomocny. Jeśli masz pytanie, wrzuć je do sekcji komentarzy poniżej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy