Do kogo należy bank w Yorkshire

17 lutego 2021
Category: Nawet Jeśli

Gdyby bank upadł, poziom rekompensaty za utracone oszczędności zależałby od tego, kto jest właścicielem marki. Na przykład Halifax i Saga są własnością Bank of Scotland, więc limit rekompensat za utracone oszczędności we wszystkich trzech jest taki sam, jak w przypadku jednej marki. Dowiedz się, kto jest właścicielem Twojego banku, przeszukując powyższe menu.

AIB Group (UK) plc jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Allied Irish Bank (GB) i First Trust Bank (NI). Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Bank of Ireland UK plc jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla The AA, Post Office @ i Bank of Ireland UK. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Bank of Scotland PLC jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Aviva, Bank of Scotland, BM Savings, Halifax i Intelligent Finance. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Barclays Bank plc jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Barclays Bank, Barclays Direct i Standard Life Cash Savings. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Clydesdale Bank plc jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Clydesdale Bank, B, Virgin Money i Yorkshire Bank. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Co-operative Bank plc jest „posiadaczem zezwolenia na przyjmowanie depozytów dla Britannia, Smile, The Co-operative Bank. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

HSBC Bank plc jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla First Direct i HSBC. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Kent Reliance to nazwa handlowa OneSavings Bank plc i nie dzieli licencji na przyjmowanie depozytów z żadną inną instytucją finansową. Pierwsze 85 000 GBP na osobę, na licencję bankową w Wielkiej Brytanii, jest chronione przez system odszkodowań dla usług finansowych (FSCS). Co to jest ochrona FSCS?

Lloyds Bank plc jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Lloyds Bank i Cheltenham & Gloucester. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Goldman Sachs International jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Saga i Marcus przez Goldman Sachs. Oznacza to, że będziesz uprawniony tylko do łącznej kwoty 85 000 EUR ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

National Counties Building Society jest „posiadaczem zezwolenia na przyjmowanie depozytów dla National Counties Building Society i Family Building Society. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Nationwide Building Society jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Cheshire BS, Derbyshire BS, Dunfermline BS i Nationwide BS. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Santander UK plc jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Cahoot i Santander. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Yorkshire Building Society jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Barnsley BS, Chelsea BS, Norwich & Peterborough BS i Yorkshire BS. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

Natwest nie dzieli licencji na przyjmowanie depozytów z żadną inną instytucją finansową. U tego dostawcy masz prawo do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS. Natwest jest częścią RBS Group, ale posiada własne zezwolenie. Co to jest ochrona FSCS?

Royal Bank of Scotland jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Adama and Company. Oznacza to, że będziesz mieć prawo tylko do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

TSB nie dzieli licencji na przyjmowanie depozytów z żadną inną instytucją finansową. U tego dostawcy masz prawo do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS. TSB jest częścią Lloyds Banking Group, ale posiada własne zezwolenie. Co to jest ochrona FSCS?

Ulster Bank nie dzieli licencji na przyjmowanie depozytów z żadną inną instytucją finansową. U tego dostawcy masz prawo do łącznej kwoty 85 000 GBP ochrony FSCS. Ulster Bank jest częścią RBS Group, ale posiada własne zezwolenie. Co to jest ochrona FSCS?

Stopa oferowana przez Al Rayan Bank to „oczekiwana stopa zysku z inwestycji zgodnych z prawem szariatu, więc zwroty nie są gwarantowane.

Ikano Bank nie jest objęty FSCS. Zamiast tego są objęte szwedzkim systemem gwarantowania depozytów, zarządzanym przez Riksgälden, który chroni do 85 000 GBP na osobę.

RCI Bank nie dzieli licencji na przyjmowanie depozytów z żadną inną instytucją finansową. Pierwsze 85 000 na osobę, zgodnie z licencją bankową w Wielkiej Brytanii, jest chronione przez Financial Services Compensation Scheme (FSCS).

N26 nie dzieli licencji na przyjmowanie depozytów z żadną inną instytucją finansową. Do 100 000 euro jest gwarantowane przez europejski system gwarancji depozytów.

National Savings & Investments nie dzieli licencji na przyjmowanie depozytów z żadną inną instytucją finansową. Masz prawo do 100% swojej inwestycji u tego dostawcy. Co to jest ochrona FSCS?

Monzo Bank Limited jest „posiadaczem licencji na przyjmowanie depozytów dla Monzo Bank i OakNorth Bank. Oznacza to, że będziesz uprawniony tylko do łącznej kwoty 85 000 EUR ochrony FSCS (nawet jeśli masz oszczędności z więcej niż jedną z tych marek). Co to jest ochrona FSCS?

nie dzieli licencji na przyjmowanie depozytów z żadną inną instytucją finansową. Pierwsze 85 000 GBP na osobę, na licencję bankową w Wielkiej Brytanii, jest chronione przez system odszkodowań dla usług finansowych (FSCS). Co to jest ochrona FSCS?

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy