Dzienny limit banków Zelle w 2020 r. (Limit wysyłania Zelle)

17 lutego 2021
Category: Bank Of America

Płatność Zelle jest obecnie jednym z najlepszych sposobów wysyłania i otrzymywania pieniędzy na konto bankowe, ale pytanie brzmi jaki jest dzienny limit zelle.

Zwykle różni się to w zależności od banku, na przykład dzienny limit marynarki federalnej zelle różni się od limitu wells fargo. Ten post zawiera informacje na temat dziennego limitu wysyłania lub przesyłania.

Zelle to sieć przetwarzania płatności używana w Stanach Zjednoczonych do wygodnych i szybszych sposobów wysyłania i otrzymywania pieniędzy.

Prawie wszystkie instytucje finansowe przyjęły zelle jako jeden ze sposobów wysyłania i otrzymywania pieniędzy, ale wiąże się z nim dzienny limit zelle.

Na przykład limit wysyłek wells fargo zelle wynosi 2500 $, a chase bank 200 $ dziennie.

Wysyłanie pieniędzy za pośrednictwem zelle jest o wiele łatwiejsze niż myślisz, wystarczy zarejestrować swoje konto i gotowe.

Najlepsze jest to, że wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy za pomocą Zelle Pay jest o wiele szybsze niż za pomocą innych środków.

W ciągu pięciu sekund do minuty odbiorca powinien otrzymać powiadomienie o przelewie, a pieniądze zostaną przelane na jego konto.

Lista banków korzystających z ZelleTo powiedziawszy, do tej pory na liście banków korzystających z zelle znajduje się do dziewięciu instytucji finansowych i są one następujące.

 • Bank Ameryki
 • Bank JP Morgan ChaseWells FargoWielki jedenCitibankBank sojusznikówPNCUSaa BankBank TDDzienny limit Zelle przez banki

  Poniżej znajduje się dzienny limit wysyłania zelle przez banki, który obejmuje Bank of America, Wells Fargo, Chase itp.

  1. Dzienny limit Wells fargo zelleMożesz korzystać z Zelle Pay na kontach czekowych i oszczędnościowych Wells Fargo oraz po zarejestrowaniu się w bankowości internetowej.

  Aby korzystać z Zelle w Wells Fargo, zaloguj się do swojego konta bankowego online, kliknij przycisk Wyślij pieniądze za pomocą Zelle i zaakceptuj powiadomienie o usługach przelewu.

  Dodaj odbiorcę, do którego wysyłasz pieniądze, oraz kwotę, którą wysyłasz. Przejrzyj go po raz ostatni i dotknij przycisku wysyłania.

  Jeśli pomyślnie wyślesz pieniądze do odbiorcy, odbiorca zostanie powiadomiony o płatności, a pieniądze zostaną przelane na wskazane konto.

  Co to jest Zelle Transfer Limit Wells FARGO?

  Dzienny limit Wells fargo zelle to 2500 USD, a maksymalny miesięczny limit to odpowiednio 4000 USD.

  2. Chase zelle graniceAby używać Chase Bank do wysyłania lub odbierania pieniędzy za pośrednictwem zelle, musisz zalogować się na stronie banku Chase, używając danych swojego konta.

  W menu wybierz pościg QuickPay with Zelle z„ Pay & Transfer . Zaakceptuj umowę o świadczenie usług i informację o prywatności

  Prosimy zweryfikować swój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego za pomocą jednorazowego kodu, który Chase wyśle ​​na Twój numer telefonu.

  Możesz wybrać konto czekowe lub kartę Chase Liquid, której chcesz użyć, aby dokonać płatności Chase QuickPay za pomocą płatności Zelle.

  Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków możesz zacząć. Możesz teraz żądać, odbierać i wysyłać pieniądze za pomocą swojego konta bankowego Chase za pośrednictwem zelle pay.

  W bankowości mobilnej Chase Bank zaloguj się na swoje konto, na karcie nawigacji wybierz opcję wyślij pieniądze i naciśnij przycisk QuickPay with Zelle.

  Wybierz odbiorcę, a także możesz dodać nowego odbiorcę do swojego konta. Wpisz kwotę, którą chcesz wysłać, a będziesz mieć możliwość sprawdzenia po raz ostatni. Następnie dotknij przycisku wysyłania pieniędzy.

  Granice Chase zelle są następujące;

  W przypadku osobistych kont czekowych Chase banku lub kart Chase Liquid możesz wysłać do 2000 $ w jednej transakcji. Możesz także wysłać do 2000 $ w ciągu dnia i 16 000 $ w miesiącu kalendarzowym.

  W przypadku rachunków klientów Chase Private Client lub Private Banking możesz wysłać do 5000 USD w jednej transakcji, a także do 5000 USD dziennie jako zelle limits chase.

  Masz również maksymalnie 40 000 USD do wysłania lub odebrania w miesiącu kalendarzowym.

  W przypadku kont czekowych Chase możesz wysłać do 5000 USD w jednej transakcji i do 5000 USD dziennie. Masz maksymalny limit chase zelle wynoszący 40 000 $ do wysłania w miesiącu kalendarzowym.

  3. Bank of America Zelle LimitAby wysłać pieniądze ze swojego konta Bank of America za pomocą Zelle, po prostu zaloguj się w aplikacji mobilnej BOA.

  Stuknij w przycisk przelewu i wybierz zelle i kliknij wyślij, wybierz lub dodaj odbiorcę. Proszę o lepszy i wygodny sposób, radzę najpierw dodać odbiorców do konta bankowego online.

  Po wpisaniu lub wybraniu odbiorcy wpisz kwotę, którą chcesz przelać oraz wybierz rachunek, na którym chcesz dokonać przelewu.

  Aby otrzymać pieniądze z Bank of America za pośrednictwem Zelle, zaloguj się do aplikacji mobilnej BOA i dotknij opcji przelew / zelle. Następnie dotknij ustawień lub przycisku konfiguracji i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

  Dodaj adres e-mail lub numer telefonu komórkowego, którego nadawca użył podczas wysyłania pieniędzy, na koniec sprawdź swoją skrzynkę pocztową lub numer telefonu pod kątem kodu OTP.

  Dzienny limit Bank of America Zelle wynosi 2500 USD, podczas gdy możesz przelać do 20 000 USD w ciągu miesiąca. Tak więc amerykański bank zelle limit transferu wynosi odpowiednio 2500 USD dziennie i 20 000 USD miesięcznie.

  4. Limity Citibank zelleW przypadku limitów citibank zelle, jeśli korzystasz z konta podstawowego i konta dostępu, możesz wysłać do 1000 USD dziennie. Posiadacze kont Citi Priority, Citigold i Citi Private Bank mają do wysłania do 1000 $ w ciągu jednego dnia.

  Powyższe dotyczy posiadaczy rachunków Citibank, których rachunek jest krótszy niż trzy miesiące (90 dni). Dla tych, których konto jest dłuższe niż trzy dni;

  Dla osób z kontami Basic i Access masz do 2000 USD dzienny limit zelle.

  Dla posiadaczy kont Citi Priority, Citigold i Citi Private masz limity citibank zelle w wysokości 5000 USD dziennie.

  Citibank przyznaje maksymalny miesięczny limit od 5000 do 15000 USD, w zależności od typu konta, które masz w banku.

  5. Limity TD bank zelleLimit TD Bank zelle jest zupełnie inny, możesz wysłać do 1000 $ w ciągu dnia i 3500 $ w trzy dni. Tego nie oferują inne banki, masz dzienny i miesięczny limit.

  Limit bankowy Zelle td wynosi od 5000 do 10000 USD miesięcznie na dowolnym koncie.

  6. Capital jeden zelle limitDla tych, którzy używają kapitału 1 za pośrednictwem zelle do wysyłania pieniędzy, masz maksymalnie 2000 $ dziennie i 10000 $ miesięcznie na każdym typie konta, które masz w banku.

  Inne banki obejmują np. PNC który daje maksymalny dzienny limit 1000 zelle i miesięczny limit transferu w wysokości 5000 USD.

  Ally bank podaje tylko maksymalną kwotę 500 $ dziennie za pośrednictwem zelle i 10000 $ miesięcznie. Bank USA przyznaje dzienny limit dwóch tysięcy pięćset dolarów i miesięczny limit dziesięciu tysięcy dolarów.

  Tak więc jeden limit kapitału zelle wynosi 2000 USD dziennie i 10000 USD miesięcznie na dowolnym koncie.

  7. Limit USA zelle Czy USAa używa Zelle? Odpowiedź brzmi tak.

  Możesz teraz wysyłać pieniądze z Zelle za pośrednictwem swojego konta usaa. Możesz przesyłać środki, przenosząc pieniądze między kontami bankowymi, które posiadasz, USAA i spoza USAA.

  Aby to zrobić, dotknij „Transfer na pasku zakładek w aplikacji mobilnej USAA, znajdującej się u dołu ekranu na urządzeniach iOS i u góry ekranu na urządzeniach z Androidem.

  Pamiętaj jednak, że musisz być zarejestrowany, aby korzystać z przelewu pieniężnego zelle usaa.

  Limit zelle w USA to 1000 USD, które możesz wysłać maksymalnie 2500 USD w ciągu tygodnia i 10000 USD w miesiącu.

  Od stycznia 2020 r. Za przekaz pieniężny zelle usaa nie jest naliczana żadna opłata, chociaż zależy to od banku, z którego dokonujesz przelewu.

  8. Limit Pnc zelle Czy pnc ma Zelle? Odpowiedź na twoje pytanie brzmi: tak. Bank Pnc obsługuje teraz korzystanie z zelle do wysyłania i otrzymywania środków.

  Zelle pnc nie pobiera opłat za korzystanie z usług bankowości mobilnej w celu wysyłania pieniędzy z konta, ale pamiętaj, że mogą obowiązywać opłaty za wiadomości i dane stron trzecich.

  Limit transferu Pnc zelle wynosi 1000 USD dziennie, możesz również przesłać do 5000 USD miesięcznie.

  9. Ally bank zelle limitAlly bank to kolejny bank na liście banków, które używają zelle i nie ma żadnych opłat za używanie go do wysyłania lub odbierania pieniędzy.

  Konta bankowe Ally obsługujące płatności zelle obejmują; sprawdzanie odsetek, internetowe rachunki oszczędnościowe lub konta rynku pieniężnego

  Rejestracja w ally bank zelle może być wykonana w ciągu kilku sekund, po prostu zaloguj się na swoje konto bankowe sojusznika, aw prawym górnym rogu zobaczysz płatność.

  Stuknij w to, a zobaczysz Zelle.

  Wybierz konto główne, którego chcesz używać do wysyłania lub otrzymywania pieniędzy od zelle. Na koniec zweryfikuj swój profil i to wszystko, możesz zacząć korzystać z Zelle Pay.

  Zelle nie pobiera żadnych opłat za swoje usługi, ale jesteś ograniczony do korzystania z kont oszczędnościowych, czekowych i debetowych do wysyłania i otrzymywania pieniędzy.

  Limity Ally Bank Zelle wynoszą 500 USD dziennie i możesz wysyłać odpowiednio do 10000 USD miesięcznie.

  Maksymalny transfer Zelle

  Właściwie maksymalny przelew zelle zależy od twojego banku, sama usługa w chwili pisania tego posta nie ma żadnego limitu wysyłania zelle.

  Ponownie limit przelewów w Zelle zależy od Twojego banku. Na przykład limit Bank of America Zelle wynosi 2500 USD dziennie i 20 000 USD miesięcznie.

  Jeśli spojrzysz na dobrze fargo, zauważysz, że limit jest zupełnie inny niż w Bank of America. Mają ten sam dzienny limit, ale inny miesięczny limit, jak również fargo to 40 000 $ miesięcznie.

  Tak więc maksymalny limit przelewów zelle zmniejsza się w banku, z którego wysyłasz lub otrzymujesz środki (pieniądze).

  Powyższa odpowiedź dotyczy również odpowiednio miesięcznego limitu zelle i dziennego limitu przelewu zelle.

  Czy jest jakiś limit na Zelle? Odpowiedź brzmi: w stu procentach tak. Jaki jest limit? Limity to bank, z którego wysyłasz lub otrzymujesz pieniądze.

  Nie musisz się martwić, jak szybko wysyłasz pieniądze za pomocą zelle, mówię ci, że jest to najszybsze, jakie widziałem do tej pory, nawet lepsze niż PayPal i inne.

  Jak dotąd są to dzienne limity zelle, ale generalnie można uzyskać maksymalny limit w wysokości 1000 USD dziennie. Jeśli masz inne banki, które współpracują z siecią Zelle, uprzejmie prosimy o przesłanie nam podziękowania na ich limit.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy