Gra giełdowa

17 lutego 2021
Category: Całym Świecie

Rywalizuj bez ryzyka z wirtualną gotówką 100 000 $

Zacznij od 100 000 $ wirtualnej gotówki i sprawdź swoje umiejętności handlowe! Rywalizuj z tysiącami traderów Investopedia i handluj na szczyt!

Połącz się z ponad 700 000 na całym świecieWspółpracuj z innymi traderami z różnych środowisk i doświadczeń oraz poznaj metody stojące za ich transakcjami, aby stać się lepszym inwestorem.

Odskocznia do prawdziwych rynkówIdealna platforma, aby zmoczyć swoje finansowe stopy! Przesyłaj transakcje w środowisku wirtualnym, zanim zaczniesz ryzykować własny kapitał.

Sprawdź swoje umiejętności dzięki wyzwaniom handlowymDołącz do znajomych i innych inwestorów lub twórz wyzwania. Rywalizuj codziennie, aby zobaczyć, kto ma najlepsze wyniki inwestycyjne.

Czy myślałeś o zakupie akcji określonej firmy, ale po prostu nie masz gotówki na dokonanie transakcji? A może słyszałeś wiadomości o firmie i pomyślałeś, że cena akcji może wzrosnąć? A może zawsze chciałeś dowiedzieć się więcej o doborze akcji? Dzięki technologii wirtualnej giełdy symulatory giełdowe (inaczej gry giełdowe), które pozwalają wybierać papiery wartościowe, dokonywać transakcji i śledzić wyniki – a wszystko to bez ryzyka ani grosza – są tak blisko, jak klawiatura lub telefon komórkowy.

Co to jest gra giełdowa?

Gry giełdowe online to proste, łatwe w użyciu programy, które naśladują rzeczywiste działanie rynków akcji. Większość gier giełdowych daje użytkownikom na początek 100 000 dolarów udawanych pieniędzy. Stamtąd gracze decydują się na zakup; większość akcji to te, które są dostępne na giełdzie nowojorskiej (NYSE), Nasdaq i amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych (AMEX).

Większość internetowych symulatorów giełdowych stara się jak najlepiej dopasować do rzeczywistych okoliczności i rzeczywistej wydajności. Wiele nawet pobiera opłaty i prowizje maklerskie. Opłaty te mogą znacząco wpłynąć na wynik finansowy inwestora, a uwzględnienie ich w symulowanym handlu pomaga użytkownikom nauczyć się uwzględniać te koszty podczas podejmowania decyzji o zakupie. Po drodze nauczą się również podstaw finansów i poznają podstawową terminologię związaną z inwestowaniem, taką jak momentum trading, krótkie pozycje i wskaźniki P / E.

Kilka zastrzeżeńTe przydatne umiejętności można zastosować na rzeczywistym koncie handlowym. Oczywiście w prawdziwym świecie istnieje wiele czynników, które wpływają na decyzje handlowe i inwestycyjne, takie jak tolerancja ryzyka, horyzont inwestycyjny, cele inwestycyjne, kwestie podatkowe, potrzeba dywersyfikacji i tak dalej. Nie można brać pod uwagę psychologii inwestora, ponieważ rzeczywista twarda gotówka nie jest zagrożona.

Ponadto, chociaż Investopedia Stock Simulator jest bliska odtworzenia rzeczywistego doświadczenia związanego z handlem, obecnie nie oferuje środowiska handlowego w czasie rzeczywistym z cenami na żywo. Jednak w przypadku większości użytkowników 15-minutowe opóźnienie w realizacji transakcji nie osłabi ich doświadczenia w nauce.

Symulator akcji Investopedia: graj na swoją drogę do zyskówInvestopedia Stock Simulator jest dobrze zintegrowany ze znanymi treściami edukacyjnymi witryny. Korzystając z prawdziwych danych z rynków, handel odbywa się w kontekście gry, co może obejmować dołączenie do istniejącej gry lub stworzenie gry niestandardowej, która pozwala użytkownikowi skonfigurować zasady. Opcje, handel z depozytem zabezpieczającym, regulowane stawki prowizji i inne opcje zapewniają różne sposoby dostosowywania gier. Stamtąd łatwe w nawigacji menu pozwala użytkownikom aktualizować swoje profile, przeglądać zasoby, handlować i sprawdzać ich rankingi, badania inwestycji i przeglądać swoje nagrody (które można zdobyć za wykonanie różnych działań).

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy