Jak legalnie usunąć windykację należności medycznych z raportu kredytowego

17 lutego 2021

Większość firm windykacyjnych nielegalnie informuje o Twoim raporcie kredytowym! Oznacza to, że jeśli masz windykatora medycznego, który zgłasza ujemny rachunek na Twoim Kredycie, możesz być w stanie usunąć to konto! Po pierwsze, upewnij się, że masz aktualną kopię raportu kredytowego z 3 głównych biur kredytowych. Możesz go zamówić tutaj. Niezwykle ważne jest, aby uzyskać najbardziej aktualny raport kredytowy! Raporty kredytowe ciągle się zmieniają, a jeśli masz jeden sprzed 2 tygodni lub miesiąc temu, po prostu nie da ci to pełnego obrazu. W ciągu 2 tygodni może się wiele zmienić!

Jak usunąć windykację należności medycznych z raportu kredytowego…Pokażę Ci dokładnie, co musisz zrobić, aby przeprowadzić audyt swojego kredytu i usunąć konto windykacji medycznej z raportu kredytowego. Najpierw musisz uzyskać kopię swojego raportu tutaj… Chcesz przejść na koniec raportu kredytowego, gdzie jest napisane „Konta windykacyjne. Przejrzyj każde konto i dowiedz się, czy konto ujemne zgłosiło się do jednego z trzech głównych biur kredytowych, Equifax, Experian lub Transunion.

Moje pierwsze i najważniejsze słowa rady; NIE PŁACAJ KOLEKCJONARIUSZY dopóki nie przeczytasz poniższych kroków lub nie umówisz się z nami na bezpłatną konsultację kredytową! Moje drugie słowa porady; Nigdy nie kwestionuj swojego kredytu online… O tym też możesz przeczytać, ale wszystko chcesz robić na piśmie, nie chcesz ryzykować popełnienia błędów.

Windykator medyczny zgłasza stan mojego kredytu

Jeśli windykator należności medycznych zgłasza negatywne informacje o Twoim kredycie (np. Niezapłacone konto windykacyjne), zapisz nazwę windykatora oraz imię i nazwisko pierwotnego wierzyciela lub centrum medycznego. Zapisz pierwotne saldo i saldo bieżące (windykatorzy pobierają odsetki, więc kwota ta zawsze rośnie). Przejdź do części raportu, która mówi „zapytania. Jeśli zobaczysz jakieś zapytania od windykatorów, zapisz je. Wszystkie te informacje są ważne i zostaną wykorzystane, aby pomóc usunąć to konto z raportu kredytowego. * Kiedy pracujemy z klientami, zbieramy te same informacje do przeglądu przez naszego prawnika zajmującego się rzetelną sprawozdawczością kredytową. Znajduje wszystkie naruszenia i zmusza Windykatora do usunięcia konta i zapłacenia Tobie odszkodowania! 🙂

W moim raporcie kredytowym nie ma kolekcji medycznej

Nie widzisz w raporcie żadnej windykacji medycznej? Dobry. Ale na tym nie koniec. Czy otrzymywałeś telefony od któregokolwiek z tych nieznośnych windykatorów? A co z listami? Tak? Świetny! Oto co robisz. Zapisz WSZYSTKIE wiadomości głosowe i listy. Rób zrzuty ekranu z telefonu komórkowego lub zdjęcia swojego identyfikatora dzwoniącego za każdym razem, gdy dzwonią. Czy mają zautomatyzowany system dzwoniący do Ciebie? Świetny! Zapisz to też, to DUŻE naruszenie.

Zbierz jak najwięcej informacji, możemy wykorzystać te dowody przeciwko nim i negocjować z inkasentem w celu usunięcia konta z raportu kredytowego. Windykatorzy muszą przestrzegać określonych praw i procedur w przypadku każdej rozmowy telefonicznej i wysłanego listu. Komornicy zwykle nie przestrzegają zasad. Czy wiesz, że dzwonienie przez dłużnika do pracy, telefonu komórkowego, po godzinie 20:00 lub w niedzielę jest nielegalne. … I tak dalej. Muszą wyrecytować akapit, zanim będą mogli z tobą porozmawiać. Więc, jak powiedziałem, trzymaj się wszystkich dowodów! Możesz nie myśleć, że to dowód, ale tak jest.

Jak walczyć z windykatorami należności medycznych

Po zebraniu informacji o koncie windykacji medycznej należy podjąć kroki, aby usunąć je z raportu kredytowego. Po pierwsze, nie rozmawiaj z windykatorami, samo uznanie długu może go przedłużyć i zniszczyć Twoje wyniki kredytowe. Komunikować się wyłącznie za pośrednictwem poczty amerykańskiej (najlepiej poleconej). Gorąco polecam utworzenie bezpłatnych konsultacji dotyczących przywrócenia kredytu z jednym z naszych specjalistów. W ten sposób możesz poprosić nas o nakreślenie dla Ciebie planu działania. Mamy nawet prawnika, który zajmie się twoimi aktami bez dodatkowych kosztów, jeśli stwierdzi naruszenia prawa, zmusi windykatora do zapłaty ugody. Jeśli zapłacą za ugodę, otrzymasz zapłatę! Wielu konsumentów korzysta z listów seryjnych i sporów online, co pogarsza ich sytuację.

Ale tak jak obiecałem, powiem ci, jak legalnie usunąć windykację należności medycznych z twojego raportu kredytowego .

Kroki usuwania należności medycznych…Oto kroki, które musisz podjąć, aby usunąć konto windykacji medycznej z raportu kredytowego.

Zaawansowane spory windykacyjneAby te zaawansowane spory zadziałały, musisz je wysłać jednocześnie. Zgodnie z ustawą o rzetelnej sprawozdawczości kredytowej wierzyciele i windykatorzy mają 30 dni na udzielenie odpowiedzi na Twoje spory. Jeśli nie zweryfikują informacji w ciągu 30 dni, muszą usunąć informacje z raportu kredytowego. Jeśli wyślesz oba spory w tym samym czasie, Kredytodawca jest zobowiązany do udzielenia odpowiedzi przed udzieleniem odpowiedzi Biurom Kredytowym – dalsze wydłużenie ram czasowych i nakładu pracy zarówno dla Biur Kredytowych, jak i Komorników. * Nie zalecamy robienia tego bez pomocy profesjonalisty.

List potwierdzający dług

Chcesz wysłać list potwierdzający dług bezpośrednio do windykatora. Najlepiej, abyś wysłał ten list w ciągu 30 dni od próby skontaktowania się z Tobą przez windykatora. Ale zgodnie z prawem możesz wysłać ten list w dowolnym momencie. Szablony listów zatwierdzających dług można znaleźć tutaj. Chcesz wysłać list polecony – wymagana jest odpowiedź w ciągu 30 dni od otrzymania listu – w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte z raportu kredytowego. Po prostu bądź OSTROŻNY i przeprowadź swoje badania. Czasami te listy mogą zranić lub spowodować, że windykator pozwie Cię, jeśli nie zrobisz tego prawidłowo. Listy potwierdzające dług są przeznaczone dla windykatora, aby udowodnić, że jesteś winien wspomniany dług i pokazać wszystkie dokumenty potwierdzające. Podobnie jak w przypadku złożenia „Discovery w sądzie.

Listy sporów kredytowych

Chcesz wysłać pismo w sprawie sporu kredytowego do trzech głównych biur kredytowych. Wzór listu w sprawie sporu kredytowego można znaleźć tutaj. Każdy list musi być niepowtarzalny, napisany odręcznie lub napisany na spersonalizowanym papierze firmowym. Chcesz wysłać wszystkie listy polecone z potwierdzeniem odbioru. Przechowuj kopie i zapisy wszystkiego. Im więcej masz informacji, tym więcej dowodów musisz negocjować w sprawie usunięcia z raportu kredytowego.

Better Business Bureau Complaint / Dispute

Chcesz przejść do trybu online i złożyć skargę dotyczącą windykatora należności medycznych na stronie internetowej BBB. Zwróć się do Better Business Bureau 3 dni po wysłaniu listów dotyczących sporu. Skontaktują się z firmą i zazwyczaj będą popierać konsumentów. Windykator nie jest upoważniony do udzielania odpowiedzi Better Business Bureau, ale jeśli tego nie zrobi, zostanie to zapisane w jego rejestrze BBB. To tylko dodatkowy krok, który sprawia, że ​​zbierający musi wykonać więcej pracy na Twoim pliku. Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz, aby profesjonalista przyjrzał się Twojej sytuacji, przeczytaj poniżej:

Nasz zespół ds. Naprawy kredytuW Cobalt Credit Services poważnie traktujemy Credit Repair. Tworzymy indywidualny plan dla każdego klienta, nigdy nie używamy tego samego listu dwa razy, oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy i nie mamy żadnych skarg. Na stronie http://BetterCreditGuaranteed.com można zaplanować bezpłatny audyt i konsultacje dotyczące naprawy kredytu. Lub zadzwoń do nas pod numer 1-800-216-2725

Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z windykatorem należności medycznych? Podziel się swoją historią poniżej…

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy