Jak wynająć samochód bez karty kredytowej

Jak wynająć samochód bez karty kredytowej
16 października 2020
Category: Celem Jest

Istnieje milion powodów, dla których ludzie myślą, że nie mogą rozstać się ze swoimi kartami kredytowymi. Uwierz nam, w tym momencie prawie je wszystkie słyszeliśmy . Jednym z powodów, które zawsze się pojawiają, jest odwieczne: „Ale potrzebuję karty kredytowej, aby wynająć samochód”. I zgadnij co? To po prostu nieprawda.

Zdradzimy Ci niezbyt tajny „sekret” – możesz wynająć samochód bez karty kredytowej. Możesz nawet podróżować bez karty kredytowej. To niesamowita rzecz. W rzeczywistości możesz żyć tak, jak zwykle, bez używania karty kredytowej do niczego . Ale to inny rant na inny dzień. . .

Zapnij pasy, bo za chwilę pokażemy Ci, jak wynająć samochód bez karty kredytowej.

Jak wynająć samochód bez karty kredytowej

Wynajem samochodu bez karty kredytowej w teorii brzmi dobrze i elegancko, ale jak to wszystko się trzęsie w rzeczywistości? Nie szukaj dalej, mamy dla Ciebie siedem wskazówek, jak wynająć samochód bez karty kredytowej.

1. Wybierz firmę, która umożliwia wypożyczenie samochodu za pomocą karty debetowej.

Wierz lub nie wierz, ale oni tam są. I to więcej niż mit czy legenda.

Przejmij kontrolę nad swoimi pieniędzmi dzięki BEZPŁATNEJ wersji próbnej Ramsey +.

Do tej pory wiele wypożyczalni samochodów zmuszało cię do przeskoczenia przez poważne przeszkody, gdybyś uderzył kartę debetową zamiast karty kredytowej. A niektórzy z nich nadal będą. Jeśli chcesz wynająć samochód bez używania karty kredytowej, możesz zostać poproszony o przyniesienie wszystkiego oprócz karty ubezpieczenia społecznego, historii medycznej i raportu obecności z trzeciej klasy.

Okej, żartujemy. Ale tylko trochę.

Wypożyczalnie samochodów różnią się w zależności od tego, czego od Ciebie wymagają, jeśli płacisz kartą debetową. Ale niektóre typowe rzeczy, o które mogą poprosić, to dowód ubezpieczenia samochodu, odcinek wypłaty, ostatni wyciąg z konta bankowego, a nawet rachunek za media z adresem pasującym do adresu na prawie jazdy.

Nasi przyjaciele z Dollar Car Rental to jedne z tych niezbyt mitycznych stworzeń, które pozwolą Ci wynająć samochód za pomocą karty debetowej (czyli bez przedpłaconych kart debetowych obsługiwanych przez Visa, Mastercard lub Discover). Wyobraź sobie, że wypożyczalnia samochodów zabierze Twoją kartę debetową (a nie Twoją pierwszą urodzoną z nią osobę). Dollar wypożyczy Ci samochód, przetworzy Twoją kartę debetową i wyśle ​​Cię w drogę. Wynajem samochodu za pomocą karty debetowej właśnie stał się znacznie łatwiejszy. Wreszcie!

2. Zbadaj opcje samochodu.

Niektóre wypożyczalnie samochodów ograniczają rodzaje samochodów, które można wypożyczyć, jeśli płacisz kartą debetową. Skontaktuj się z wypożyczalnią, aby dowiedzieć się, jakie pojazdy możesz wypożyczyć, płacąc kartą debetową. Jeśli Twoim celem jest wynajęcie luksusowego lub egzotycznego pojazdu, być może będziesz musiał pomyśleć jeszcze raz. Ale nie martw się, te minivany i samochody ekonomiczne wzywają Cię! I tak zapewnią ci lepszy przebieg na benzynie.

3. Spełnij minimalne wymagania wiekowe.

Wiele firm wynajmujących samochody albo nie zezwoli na wypożyczenie samochodu, dopóki nie skończysz 25 lat, albo każą ci zapłacić niezły grosz za bycie poniżej ich wieku. To standardowe rzeczy. Jednak Dollar Car Rental jest jedną z nielicznych firm, które pozwalają każdemu w wieku 20 lat i starszym wynająć samochód – możesz też użyć swojej karty debetowej. Jak to wygląda na pierwszorzędne leczenie?

4. Posiadać ważne prawo jazdy.

To oczywiste, ale jeśli chcesz wynająć samochód, musisz mieć ważne, aktualne prawo jazdy. Czemu? Ponieważ ci z nas na otwartej drodze chcą mieć pewność, że wiesz, jak jeździć. Zabawne, jak to wszystko działa, prawda?

Ale tak naprawdę – nie zapomnij o prawie jazdy w domu.

5. Bądź przygotowany na sprawdzenie zdolności kredytowej.

Jeśli chcesz wynająć samochód bez karty kredytowej, niektóre firmy sprawdzą Twoją zdolność kredytową – ponieważ sprawdzenie, jak dobrze zarządzasz długiem, oznacza, że ​​istnieje większe prawdopodobieństwo, że zwrócisz wypożyczony samochód. Tak, my też tego nie rozumiemy. Dolar też nie. Chcą zaoszczędzić ci tego kłopotu, dlatego zrezygnowali z kontroli zdolności kredytowej i limitów kredytowych.

6. Zwróć uwagę na wymagania dotyczące planu podróży.

Firmy wynajmujące samochody mogą być dość wścibskie, jeśli chodzi o Twoje plany podróży – zwłaszcza na lotniskach. Jeśli wylądujesz na lotnisku w Nashville i chcesz wynająć samochód za pomocą karty debetowej, zostaniesz poproszony o okazanie dowodu lotu powrotnego z Nashville.

To kolejny obszar, w którym Dollar jest elastyczny. Jeśli zarezerwujesz wynajem samochodu z 24-godzinnym wyprzedzeniem, po prostu pokaż prawo jazdy, zapłać kartą debetową i gotowe. Nie zarezerwowałeś z wyprzedzeniem? Bez potu. Pamiętaj tylko, aby przynieść drugi dowód tożsamości i plany podróży (wraz z licencją i kartą debetową).

7. Przygotuj się na blokady / depozyty.

Święta niedogodność, Batmanie! Nikt nie chce widzieć blokady od wypożyczalni na jego koncie bankowym. Oto jedna rzecz: wstrzymanie może być denerwujące – ale w Dollar jest to w rzeczywistości ta sama kwota, którą zapłaciłbyś, gdybyś płacił kartą kredytową. Więc zbierz pieniądze za zatrzymanie lub depozyt w wysokości 200 $ (nie martw się – zwrócą je natychmiast, gdy zwrócisz samochód).

Ale czy nie potrzebuję karty kredytowej do ubezpieczenia wynajmu samochodu?

Ach, tak – to powszechne nieporozumienie. Większość ludzi zakłada, że ​​do wynajęcia samochodu musi użyć karty kredytowej, aby móc uzyskać ubezpieczenie za pośrednictwem firmy kredytowej.

Ale zgadnij co? W rzeczywistości jesteś objęty ubezpieczeniem przez głównego ubezpieczyciela samochodu! Weź to firmy obsługujące karty kredytowe! Nie potrzebujemy Cię! Poza tym nie każda karta zapewnia ochronę, a niektóre z nich i tak nie obejmują nawet szkód majątkowych lub uszkodzeń innego pojazdu.

Korzyści z wynajmu samochodu z kartą debetową

Oto szalony pomysł: wynajęcie samochodu za pomocą karty debetowej oznacza, że ​​cena, którą ci podają, jest w rzeczywistości ceną, którą zamierzasz zapłacić. Czemu? Ponieważ płacenie kartą debetową oznacza brak dodatkowych odsetek (w przeciwieństwie do płatności kartą kredytową).

Jeśli wynajmujesz samochód za pomocą karty kredytowej, w końcu zapłacisz odsetki od kwoty ceny wynajmu, którą zapisałeś na karcie. A co miesiąc nie spłacasz, dodasz coraz większe odsetki. Tak więc wypożyczenie samochodu za 300 dolarów, które wydawało się tak dobrą okazją, może cię kosztować. . . cóż, dużo!

Załóżmy, że pobierasz opłatę za wynajem samochodu w wysokości 300 USD na swoją kartę kredytową, której roczna stopa oprocentowania wynosi 19%. Nie spieszysz się, aby spłacić to i przeciągnąć na następny rok. Całkowita suma, którą ostatecznie zapłacisz, wynosi teraz 357 USD.

I to przy założeniu, że nie miałeś już salda na karcie. Jeśli miałeś saldo odnawialne w wysokości 1500 USD na karcie kredytowej, a następnie obciążyłeś ją wypożyczeniem samochodu o wartości 300 USD, Twoje saldo wynosi teraz 1800 USD. Ale z tym 19% odsetkami naliczonymi od całej kwoty, będziesz teraz musiał spłacić łącznie 2142 USD. Auć!

Możesz wynająć samochód bez karty kredytowej

Nie daj się ponieść szumowi, że potrzebujesz karty kredytowej, aby przetrwać. To tylko szalona gadka. I na pewno nie potrzebujesz karty kredytowej, aby wynająć samochód. Jeśli szukasz wypożyczalni, która ułatwi Ci to, skontaktuj się z naszymi przyjaciółmi z Dollar Car Rental.

Następnym razem, gdy będziesz musiał wyjechać na otwartą drogę samochodem, który nie jest twój, pamiętaj, co masz w portfelu – kartę debetową.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy