Jakie biuro kredytowe obsługuje American Express?

17 lutego 2021
Category: Twój Wynik

American Express zawsze pojawiał się w spekulacjach jako wystawca kart kredytowych, który ściśle czerpie z Experian, aw tym poście będziemy dalej odpowiadać, czy American Express naprawdę spełnia ten standard, a jeśli w ogóle, konieczne jest, aby czerpać od innych agencji zajmujących się raportowaniem konsumentów: Trans-Union lub Equifax. W niektórych przypadkach American Express może ewentualnie pobierać pieniądze z innego biura informacji kredytowej, w zależności od tego, gdzie mieszkasz, ale przez większość czasu tym bardziej konieczne jest, abyśmy wzięli pod uwagę wszelkie możliwe informacje. Poniżej znajduje się tabela zawierająca sankcje z rozróżnieniem, z jakiego biura kredytowego American Express korzysta w odniesieniu do każdego stanu.

Uwaga redaktora : pamiętaj, że przed złożeniem wniosku o kartę American Express musisz odblokować wszystkie raporty, ponieważ nie zezwalają one na zamrożone raporty kredytowe.

Nazwa stanu Biuro Kredytów Wyciągniętych AlabamaDAWNYAlaskaNIArizonaDAWNYArkansasDAWNYKaliforniaEX, TU, EQKoloradoDAWNYConnecticutEX, TUDelawareDAWNYFlorydaEX, TU, EQGruzjaEX, TUHawajeNIIdahoDAWNYIllinoisDAWNYIndianaDAWNYIowaNIKansasDAWNYKentuckyDAWNYLuizjanaDAWNYMaineNIMarylandDAWNYMassachusettsDAWNYMichiganDAWNYMinnesotaDAWNYMississippiEX, EQMissouriDAWNYMontanaNINebraskaNINevadaDAWNYNew HampshireDAWNYNew JerseyDAWNYNowy MeksykDAWNYNowy JorkEX, TUKarolina PółnocnaDAWNYPółnocna DakotaNIOhioDAWNYOklahomaDAWNYOregonDAWNYPensylwaniaDAWNYRhode IslandNIKarolina PołudniowaDAWNYPołudniowa DakotaNITennesseeDAWNYTeksasEX, TU, EQUtahDAWNYVermontNIVirginiaEX, EQ, TUWaszyngtonEX, EQWirginia ZachodniaNI:WisconsinDAWNYWyomingNI:KapitałEX, EQWniosek:

Każda agencja konsumencka gromadzi własne informacje i oblicza Twój wynik przede wszystkim na podstawie informacji, które uzna za wystarczające, dlatego konieczne jest zrozumienie, skąd są pobierane Twoje informacje, jeśli chodzi o obsługę nowego wniosku o kartę kredytową. Bardziej konieczne jest również wskazanie, że American Express korzysta ściśle z Experian, ale w niektórych przypadkach będzie to robić z innych biur kredytowych. Teraz, na tej podstawie, możesz ocenić powyższą tabelę, aby zobaczyć, że każdy stan czerpie z eksperymentu; Kalifornia, Georgia, Floryda, Connecticut, Nowy Jork, Teksas, Wirginia, Waszyngton i DC podobno wycofują się z Experian, ale jeśli to konieczne, wycofają się z innych biur kredytowych. Również,należy pamiętać, że partnerzy pod wspólną marką American Express będący stroną trzecią mogą uzyskać informacje z innego biura informacji kredytowej niż Experian. Dowiedz się, która karta jest dla Ciebie odpowiednia, sprawdzając naszą pełną listę Karty kredytowe American Express lub promocje kart kredytowych już dziś!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy

BONUSY BANKOWE NAJLEPSZE CHASE

* Tutaj znajdziesz wszystkie bonusy Chase Bank * BONUS LINK OFERTA PRZEJRZEĆ Chase Total Checking® SM 200 $ w gotówce Przejrzeć Chase Savings SM 150 $ w gotówce Przejrzeć Ścigaj klienta prywatnego 2000 $ w gotówce PrzejrzećTabela ściągania kredytów American Express:

Uwaga redaktora : Statystyki i wiarygodność przysługują wyłącznie CreditBoards . W celu wyrażenia jak największej jasności i przekazu, biura informacji kredytowej będą odpowiednio skracane:

  • Trans-Union = TU
  • Experian = EXEquifax = EQN / A = nie dotyczy
Skrót glin AK AZ AR CA WSPÓŁ CT DE FL GA CZEŚĆ ID IL W IA KS KY LA MNIE MD MAMA MI MN SM MO MT NE NV NH NJ NM NY NC ND O dobrze LUB ROCZNIE RI SC SD TN TX UT VT VA wa WV WI WY DC