Kalkulator inwestycji i emerytur

17 lutego 2021
Category: Twoje Wyniki

Umieść swoje oszczędności emerytalne, składki i roczny zwrot w kalkulatorze inwestycyjnym, a pokażemy Ci, ile możesz oczekiwać na emeryturze.

Twoje wyniki

Szacowane oszczędności emerytalne

Za 0 lat Twoja inwestycja może być warta:

Saldo początkoweSkładkiWzrostCzy to odpowiednia kwota dla Ciebie? Porozmawiaj z doradcą finansowym o tym, ile będziesz potrzebować na plany emerytalne.

Co jeśli ja.

Zaoszczędzono dodatkowe 100 USD miesięcznie.

Dodaje 100 dolarów miesięcznie, ale tworzy

w dodatkowym wzroście

Zrezygnowałem z codziennych zakupów kawy.Dodaje 128 USD miesięcznie, ale tworzy

w dodatkowym wzroście

Zrezygnuj z cotygodniowych wizyt w restauracji.Dodaje 200 dolarów miesięcznie, ale tworzy

w dodatkowym wzroście

Teraz stwórz plan, aby osiągnąć 0 $

Po obliczeniu szacunkowych oszczędności emerytalnych następnym krokiem jest skorzystanie z programu Smartvestor Pro w celu utworzenia własnego planu emerytalnego.

SmartVestor to łatwy i bezpłatny sposób na znalezienie profesjonalistów w dziedzinie inwestycji.

Wskazówki dotyczące emerytur i inwestycjiNiestandardowe plany emerytalne i inwestycyjne

Prawdziwi, pomocni ludzie, do których możesz zadzwonić

Setki opcji inwestycyjnych

Zero trudnych do sprzedania boisk

Do czego służy kalkulator inwestycyjny?Kalkulator inwestycyjny to prosty sposób na oszacowanie, jak wzrosną Twoje pieniądze, jeśli będziesz nadal inwestować w obecnym tempie.

Ale pamiętaj – kalkulator inwestycyjny nie zastępuje porady profesjonalisty. Jeśli potrzebujesz pomocy przy swoich inwestycjach, zalecamy skorzystanie z usług specjalisty ds. Inwestycji, osoby, która pomoże Ci zrozumieć, w co inwestujesz. Jeśli to Twój następny krok, możemy pomóc Ci skontaktować się z profesjonalistą w Twojej okolicy.

Ile będę potrzebować na emeryturze?Prawdziwe pytanie brzmi – co chcesz robić na emeryturze? Chcesz podróżować? Spędzać czas ze swoimi wnukami? Mieszkasz w górach czy na plaży? Decydując się to teraz przyniesie Ci sposób bliżej wiedząc, ile trzeba na emeryturze niż liczb losowych.

Gdy masz już gotowy zestaw marzeń, nadszedł czas, aby zamienić je w cel. W tym miejscu pojawia się R: IQ (lub Emerytura Inspirowany Ilorazem). R: IQ został stworzony przez Osobowość Ramseya Chrisa Hogana, aby pomóc Ci dowiedzieć się, ile pieniędzy potrzebujesz, aby spełnić swoje marzenie. Aby obliczyć swoje R: IQ (bez angażowania, no wiesz, matematyki ), użyj kalkulatora Hogana R: IQ. Pokaże Ci, gdzie jesteś finansowo, gdzie chcesz być i jak się tam dostać.

Jak uczynić inwestowanie częścią mojego ogólnego planu finansowego?Emerytura to duży cel. Jeśli podejście inwestowanie jak byś Pinata-biegają i kołysanie ślepo-trzeba odłożyć bat i zrobić lepszy plan (lub raczej do planu).

Nie musisz tu na nowo odkrywać koła. Możesz postępować zgodnie z planem, który pomógł milionom ludzi zainwestować w ich ogólny plan finansowy. Nazywa się Baby Steps. Na każdym kroku zmienisz sposób zarządzania pieniędzmi, w tym inwestycjami.

Jak zbudować bogactwo i osiągnąć spokój finansowy?Wyjaśnijmy sobie kilka rzeczy: nie potrzebujesz sześciocyfrowego dochodu, aby zbudować bogactwo. To, czego potrzebujesz, jest proste: plan finansowy, w którym będziesz kontynuować pracę z koncentracją i intencjonalnością.

Możemy zaoferować Ci plan, który pomógł wielu ludziom takim jak Ty osiągnąć spokój finansowy. Nazywa się Ramsey +. Teraz możesz rozpocząć bezpłatny dwutygodniowy okres próbny.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy