Monitorowanie kredytów

17 lutego 2021
Category: Biura Informacji

Buduj kredyt, monitoruj swoją zdolność kredytową, miej oko na oszukańcze działania i zapobiegaj kradzieży tożsamości – wszystko za pomocą jednego prostego narzędzia.

Bezpłatna analiza zadłużenia

Skontaktuj się z nami pod numerem (800) -810-0989

Śledzenie swojego kredytu nie zawsze jest łatwe. Wiesz, że musisz to zrobić, ale od czego zacząć? Jest teraz tak wiele programów, które twierdzą, że dają pełny obraz twojego kredytu, zwłaszcza biorąc pod uwagę wzrost częstotliwości wycieków danych na dużą skalę.

Niektóre narzędzia finansowe mogą mieć decydujący wpływ na przetrwanie i odniesienie sukcesu. Usługi monitorowania kredytu, takie jak SmartCredit ®, zdecydowanie pasują do tego rachunku. Nie są one niezbędne dla Twojej codziennej stabilności finansowej, ale mogą mieć znaczenie, jeśli próbujesz osiągnąć doskonałą lub nawet dobrą zdolność kredytową. Mogą również pomóc chronić informacje kredytowe i wykryć potencjalną kradzież tożsamości.

Co to jest monitorowanie kredytu?Monitorowanie zdolności kredytowej odnosi się do dowolnego narzędzia, które śledzi zmiany w raportach kredytowych i / lub zdolności kredytowej, ale większość narzędzi obejmuje oba. Usługa monitorowania kredytu ostrzega o zmianach informacji zawartych w raporcie kredytowym. Ponadto śledzi również Twoją zdolność kredytową, dzięki czemu dokładnie wiesz, na czym stoisz. Potrzebujesz tego, nawet jeśli nie masz karty kredytowej!

Najlepsze usługi monitorowania kredytów monitorują wszystkie 3 raporty kredytowe i wyniki. W większości przypadków wynik, który śledzi, to VantageScore 3.0 lub model punktacji z określonego biura informacji kredytowej. Niektóre płatne aplikacje, takie jak SmartCredit, podają wyniki ze wszystkich trzech biur kredytowych. Experian, Equifax i TransUnion mają własny model punktacji. VantageScore był modelem stworzonym przez całą trójkę, aby konkurować z FICO. To ocena kredytowa używana w 90% decyzji o finansowaniu.

Jak działa monitorowanie kredytu
 • Najpierw rejestrujesz się w usłudze, podając podstawowe dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz numer ubezpieczenia społecznego. Musisz podać swój numer ubezpieczenia społecznego, aby usługa monitorowania kredytu działała, ponieważ Twoje raporty kredytowe są bezpośrednio powiązane z numerem ubezpieczenia społecznego.
 • Po skonfigurowaniu konta system oznaczy wszystko, co według niego należy odnotować w raporcie kredytowym. Dzięki SmartCredit możesz również dowiedzieć się, jakie kroki możesz podjąć, aby poprawić swój wynik. Usługi monitorowania kredytu 3 w 1 zapewniają aktualne informacje na temat trzech posiadanych raportów (po jednym z każdego biura informacji kredytowej).Przeglądasz informacje, które sygnalizuje i postępujesz zgodnie z nimi. Jeśli uważasz, że negatywna pozycja oznaczona przez narzędzie jest błędem lub pomyłką, przechodzisz przez naprawę kredytu. Jeśli masz SmartCredit, możesz użyć jednego z ich przycisków akcji, aby jak najszybciej zapytać o problem.Po wstępnym przeglądzie usługa zaalarmuje Cię za każdym razem, gdy w profilu kredytowym pojawi się coś nowego. Powiadamia również o zwiększeniu lub zmniejszeniu zdolności kredytowej.Porównanie narzędzi do monitorowania kredytów SmartCredit (płatny) Credit Karma (Darmowa) Credit Sesame (bezpłatny) 1 milion dolarów ubezpieczenia od oszustw tożsamości dla całej rodziny

  NIENIE Przyciski akcji, aby poprawić swój wynik

  NIENIE Auto Score, Insurance Score i monitorowanie indeksu zatrudnienia

  NIENIE 3-Biuro Monitorowanie, raport i ocena kredytowa

  NIENIE Alerty o aktywności w raporcie kredytowym

  TAKTAK Menadżer pieniędzy

  NIENIE Alerty, gdy płatności są należne

  NIENIE Spersonalizowany, 120-dniowy plan budowania wyników

  NIENIE Prognozy dotyczące przyszłych wyników

  NIENIE Obsługa na urządzeniach mobilnych

  TAKTAK
  TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
  Wskazówki dotyczące korzystania z usług monitorowania kredytu

  # 1: Uważaj na bezpłatne monitorowanie kredytu

  Aplikacje takie jak Credit Karma i Credit Sesame oferują bezpłatną zdolność kredytową. Niestety, darmowe aplikacje dają tylko jeden wynik, co nie daje pełnego obrazu kondycji finansowej.

  Teraz nie ma nic złego w darmowym narzędziu. Możesz jak najlepiej to wykorzystać i wypełnić luki innymi raportami kredytowymi i usługami. Po prostu nie myśl, że jest całkowicie dokładny lub powie ci wszystko, co musisz wiedzieć.

  # 2: Nie martw się o wpływ na swój wynikNiektórzy uważają, że monitorowanie własnego kredytu faktycznie im zaszkodzi. Tak nie jest. Jeśli korzystasz z usługi monitorowania kredytu z narzędziem do śledzenia wyników, możesz sprawdzać swój kredyt tak często, jak chcesz. W ogóle nie wpłynie to na Twoją zdolność kredytową.

  # 3: Nie wszystko w Twojej historii kredytowej jest pomyłką lub oszustwemGłównym celem monitorowania kredytu jest maksymalizacja zdolności kredytowej i ułatwienie dostrzeżenia oznak kradzieży tożsamości. Tak więc monitorowanie jest dobre do naprawy kredytu i wykrywania oszustw. Ale nie wszystko, co negatywne w Twojej historii kredytowej, mieści się w tych dwóch kategoriach. Na przykład, jeśli przegapiłeś płatność o więcej niż 30 dni, wierzyciel zgłasza tę informację do głównych biur kredytowych. Tworzy to ujemną pozycję w raporcie kredytowym, która utrzymuje się przez siedem lat. To uzasadniony negatywny przedmiot iw większości przypadków utkniesz z nim, dopóki nie wygaśnie.

  Nie myśl więc, że narzędzie do monitorowania kredytu może natychmiast pomóc Ci usunąć wszystkie negatywne informacje z raportu kredytowego. Nie może. Podobnie jak usługi naprawy kredytu innej firmy nie mogą w magiczny sposób usunąć wszystkich negatywnych elementów.

  # 4: Zanim się zarejestrujesz, poszukaj w Internecie przeglądu usługi monitorowania kredytuZanim zarejestrujesz się w jakiejkolwiek usłudze, sprawdź online dostawcę. Upewnij się, że firma jest oceniana przez Better Business Bureau; powinni zachować ocenę A lub wyższą. Możesz również sprawdzić recenzje w niezależnych witrynach z recenzjami stron trzecich. Nigdy nie wierz w referencje od firmy, ponieważ pokażą ci one tylko najlepsze recenzje monitorowania zdolności kredytowej. Możesz również sprawdzić takie rzeczy, jak raporty konsumenckie i raport o zdzieraniu, aby upewnić się, że nie rejestrujesz się w celu oszustwa!

  Kontroluj swoją przyszłą zdolność kredytową. Zarejestruj się już dziś, aby skorzystać z bezpłatnej 14-dniowej wersji próbnej SmartCredit.Samodzielne monitorowanie kredytu

  Zgodnie z prawem, co roku masz dostęp do jednego bezpłatnego rocznego raportu kredytowego na biuro. Uzyskanie wszystkich trzech raportów i upewnienie się, że są one zgodne z Twoimi osobistymi danymi, jest jednym ze sposobów monitorowania własnego pliku kredytowego. Nie jest to jednak tak dokładne, jak inne narzędzia do monitorowania kredytu, dlatego zalecamy połączenie tych dwóch metod.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy