Najlepsze międzynarodowe karty debetowe do użytku w Europie

17 lutego 2021
Category: Credit Union

Podróżowanie za granicę jest zawsze drogie, więc wszystko, co możesz zrobić, aby trochę wydłużyć swoje pieniądze, jest świetne. Jedynym obszarem, który możesz zaoszczędzić trochę więcej, jest sposób korzystania z kart debetowych podczas podróży za granicę. Karty debetowe zapewniają podstawowy dostęp do Twojego konta bankowego. Jednak banki bardzo różnią się pod względem opłat za międzynarodowe korzystanie z karty debetowej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie opłaty pobierają największe amerykańskie banki za używanie karty debetowej podczas podróży międzynarodowych.

Zapoznaj się z opłatami za międzynarodowe karty debetowe

Zanim przejdziemy do tego, ile każdy z głównych banków pobiera od Ciebie, gdy korzystasz z karty debetowej w Europie, porozmawiajmy o trzech głównych opłatach, które może pobierać Twój bank.

Trzy najczęstsze opłaty międzynarodowej karty debetowe są: ATM obce Maszyna Wykorzystanie Opłata waluty obce za Zamianę i walutowe Zakup Fee .

Korzystanie z bankomatu za granicą i opłaty za przewalutowanie mają związek z wypłatą gotówki z bankomatu w obcym kraju, podczas gdy opłata za zakup zagraniczny wiąże się z dokonywaniem zakupów kartą bankomatową w sklepie w obcej walucie.

Przyjrzyjmy się szczegółowo tym opłatom za karty debetowe.

Opłata za korzystanie z bankomatu za granicą

Twój bank pobiera opłatę za korzystanie z zagranicznego bankomatu po włożeniu karty debetowej do zagranicznego bankomatu. Płacisz tę opłatę Nawet jeśli sprawdzasz saldo swojego konta i nie wypłacasz żadnych pieniędzy. Opłata ta waha się od 0 do 5 USD.

Opłata za wypłatę w obcej walucie

Twój bank pobiera opłatę za wypłatę w obcej walucie aby przeliczyć dolary amerykańskie (lub inną walutę twojego kraju) na lokalną walutę europejską (na przykład euro lub funty). Opłata ta zależy od kwoty wypłacanej gotówki. Opłata ta wynosi od 0 do 3% kwoty wypłaty gotówki. Banki takie jak Wells Fargo nie pobierają tej opłaty za wypłaty w obcej walucie.

Opłata za zakup w obcej walucie

Bank pobiera opłatę za zakup w obcej walucie za każdym razem, gdy używasz karty debetowej do dokonywania zakupów w zagranicznym sklepie. Opłata za zagraniczny zakup karty debetowej waha się od 0 do 3% kwoty zakupu.

Nauczenie się, jak zminimalizować opłaty za transakcje zagraniczne, to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na podróż.

Opłaty za międzynarodową kartę debetową dla głównych banków

Poniższą tabelę opracowałem na podstawie informacji, które znalazłem na stronach internetowych głównych banków. Uważam, że pomocne jest zobaczenie wszystkich opłat międzynarodowych razem, ponieważ różnią się one znacznie w zależności od banku. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest zapytanie banku i zrozumienie, jakie opłaty stosuje.

Nazwa bankuOpłata za wypłatę zagranicznąOpłata za korzystanie z zagranicznego bankomatuOpłaty za wypłatę 100 $Opłaty za wypłatę 1000 $Opłata za zakup zagraniczny
Capital One 360 Żaden Żaden 0 USD 0 USD Żaden
Charles Schwab Żaden Żaden 0 USD 0 USD Żaden
wierność Żaden Żaden 0 USD 0 USD 1%
Wells Fargo Żaden 5 USD 5 USD 5 USD 3%
Bank Ameryki 3% 5 USD 8 USD 35 $ 3%
Pościg 1% 5 USD 6 $ 15 $ 3%
Citi 3% 2,50 $ 5,50 USD 32,50 USD 3%
HSBC 3% Żaden 3 USD 30 $ 3%
Union Bank Żaden 5 USD 5 USD 5 USD 2%
Bank USA 3% 2,50 $ 5,50 USD 32,50 USD 3%
TD Bank Żaden 3 USD 3 USD 3 USD Żaden
Navy Federal Credit Union 1% 1 $ 2 USD 11 USD 1%
Federalna Unia Kredytowa Pentagon 2% Żaden 2 USD 20 $ 2%
Ogólnopolski Bank 1% 1,50 $ 2,50 $ 11,50 $ 1%
Sun Trust Bank 3% 5 USD 8 USD 35 $ 3%

Jakie są najlepsze międzynarodowe karty debetowe?

Osobiście korzystam z karty debetowej Wells Fargo zawsze, gdy podróżuję za granicę. Po zwiększeniu mojego dziennego limitu gotówki do 1000 $, otrzymywanie gotówki za granicą stało się dla mnie bardzo tanie… tylko 5 $ za wypłatę, niezależnie od kwoty. Jeśli jednak rozważasz zmianę banku, karta debetowa Wells Fargo może nie być najtańsza w przypadku podróży międzynarodowych.

Jeśli szukasz tańszych międzynarodowych kart debetowych, rozważCharles Schwab BanklubCapital One 360ponieważ zwracają one wszelkie opłaty bankomatowe, nawet jeśli używasz karty debetowej na całym świecie. Są to najtańsze międzynarodowe karty debetowe do użytku w Europie.

Jeśli planujesz podróż, nie zapomnij o bezpiecznym i wygodnym pasku na pieniądze, dzięki któremu Twoje pieniądze i karty kredytowe będą bezpieczne i dostępne. To zawsze było dla mnie ratunkiem.

Czy powinieneś zmienić bank tylko po to, aby otrzymać lepszą międzynarodową kartę debetową?

Chociaż uzyskanie świetnej podróżnej karty kredytowej jest łatwe, zmiana banku tylko po to, aby uzyskać niższe opłaty za transakcje zagraniczne, może nie być warta wysiłku. To naprawdę zależy od tego, jak często podróżujesz za granicę i ile wydajesz na podróże zagraniczne. Czemu?

Przed zmianą banku weź pod uwagę, że najlepsza podróżna karta debetowa może zaoszczędzić około 30 USD za każde 1000 USD wydane w Europie. Otóż ​​to!

Co najważniejsze, zajrzyj do własnego portfela i sprawdź w swoim obecnym banku. Dowiedz się, ile Cię pobierają, i zastanów się, ile planujesz wydać za granicą. Następnie sprawdź, czy naprawdę warto otworzyć inne konto bankowe, aby uzyskać niższe opłaty za transakcje zagraniczne.

Seria artykułów: Jak zmaksymalizować budżet na podróże .

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy