Piggy (gra)

17 lutego 2021

Piggy (gra)

Ulubione

OdwiedzinyLubiNie lubiUtworzonyUps! Czy chodziło Ci o inną stronę o nazwie Piggy? Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie strony świnki!

Piggyto gra ucieczki z horroru stworzona przez MiniToon na podstawie programu telewizyjnego Peppa Pig, zawierająca elementy popularnego horroru Granny.

Przegląd

Podsumowanie

Piggy to gra w stylu horroru, podobna do Granny. Piggy jest osadzony w scenariuszu typu zombie-apokalipsa (choć nie jest to prawdziwa gra o zombie), ze zmodyfikowaną anatomią.

W przeciwieństwie do Babci, w Piggy masz tylko jedno życie. Jeśli zostaniesz zabity przez Piggy, nie ma odrodzenia aż do rozpoczęcia następnej rundy. Dlatego gracze muszą być niezwykle ostrożni i czujni podczas rund.

We wczesnych rozdziałach Piggy była przede wszystkim grą w stylu „escape roomu, początkowo mającą być zwykłą parodią.

Jednak w miarę jak Piggy zyskiwała popularność i rozdziały toczyły się dalej, wprowadzono przerywniki filmowe i zaczęły się one wydłużać, a fragmenty rozmów i decyzji dodawały więcej do historii. Po kilku rozdziałach MiniToon sfinalizował ją jako grę fabularną, dzięki czemu Piggy jest wyjątkowa pod względem głównych elementów.

W Piggy jest łącznie trzynaście (czternaście, jeśli liczy się Gurt – Rozdział?, Żart primaaprilisowy) rozdziałów w Piggy, a obecnie dostępnych jest dwanaście.

OpisGra jest wciąż w fazie testów! Po prostu widzimy, nad czym ludzie chcą, abyśmy popracowali, więc miej otwarty umysł!

Czy masz to, czego potrzeba, aby uciec Piggy i odkryć tajemnice otaczające bestię?

Sterowanie: Podnieś przedmioty / Użyj przedmiotów – kliknij (komputer), dotknij (telefon komórkowy) lub prawy spust (kontroler) przykucnij / umieść pułapkę – CTRL (komputer), dotknij (telefon) lub B (kontroler)

Śledź @DaRealMiniToon na Twitterze, aby otrzymywać informacje o aktualizacjach i nie tylko!

Kredyty: IK3As – rozdział 3, rozdział 7, rozdział 9, rozdział 11 Builder, dodatkowy rozdział 8 Building. Optikk – tryb budowania. TenuousFlea – model „Billy.

2019 Mira K.

Rozgrywka

Gracz

Jako gracz możesz zbierać różne rodzaje przedmiotów, a każdy rozdział ma swój własny, unikalny zestaw przedmiotów. Dzięki tym przedmiotom gracz musi odblokować określone drzwi, sejfy i wreszcie odblokować wyjście, aby uciec.

Jednak nie wszystkie podane elementy są potrzebne do ukończenia rozdziału, ponieważ niektóre są opcjonalne. Te przedmioty to broń, kusza, trawa, fioletowy klucz, jabłko, kość, amunicja, pomarańczowy klucz i deska (w zależności od pojawienia się przedmiotu).

Podczas próby ucieczki gracze mogą zginąć, będąc znokautowanym Piggy lub innymi rzeczami, takimi jak zagrożenia na mapie (obrażenia od upadku, lasery i kwas). Po śmierci mogą obserwować rundę.

Jeśli wszyscy gracze w rundzie zginą, zakończy się to zakończeniem gry i wygraną świnki.

ŚwinkaJako Świnka jesteś odporny na zagrożenia na mapie i możesz zabijać graczy i zastawiać pułapki. Świnka rundy może być graczem i / lub botem w zależności od tego, na jaki tryb gry głosują gracze.

GraczJeśli gracz zostanie wybrany, losowa osoba na serwerze zostanie wybrana jako świnka. Po rozpoczęciu rund muszą pozostać w holu świnek przez 30 sekund, dając graczom przewagę.

Po tym czasie gracz (jako Piggy) zostanie teleportowany na mapę. Spowoduje to wyświetlenie na ekranach graczy komunikatu „Świnka się obudziła!.

Po teleportacji na mapę Piggy może ustawić różne rodzaje pułapek w zależności od tego, co wybrała. Mogą również zmieniać swój wygląd w zależności od posiadanej skóry.

Jeśli zostanie wybrany Bot, Świnka kontrolowana przez AI (sztuczną inteligencję) będzie ścigać graczy. Podobnie jak gracz, bot pojawi się na mapie w ciągu 30 sekund. Robot AI ruszy w kierunku najbliższego gracza.

Boty potrzebują czasu, aby otworzyć drzwi (około trzech sekund), w przeciwieństwie do świnki gracza. Boty nie mają również możliwości umieszczania pułapek, co daje graczom wiele korzyści po wybraniu trybu gry Bot.

Tryby gry

Tryby gry to różne sposoby rozgrywania rundy świnki lub tworzenia własnych map świnek. Obecnie istnieje 6 trybów gry:

NerwW trybie BotAIstaje sięświnką, chociażbotnie ma możliwości używania pułapek, zaatakuje najbliższego gracza. Każdy rozdział ma określoną skórkę zarezerwowaną dla bota.

GraczW trybie gry gracza; na świnkę zostaje wybrany losowy gracz, którego zadaniem jest powstrzymanie graczy przed ucieczką. Mogą używać pułapek, ale nie mogą się czołgać. Jeśli gracz odejdzie, zostanie zastąpiony botem.

Gracz + BotW tym trybie gracz i bot są połączeni, dzięki czemu runda ma co najmniej dwie świnki. Na mapach Forest, Carnival, City i Mall jest dodatkowo inny agresywny NPC, który pozwala na posiadanie 3 Piggies. Na mapie Posterunek pojawiają się również różni Żołnierze, co oznacza, że ​​Posterunek jest obecnie mapą, na której w normalnym trybie gry może pojawić się najwięcej świnek naraz.

W tym trybie gracz będzie mógł odblokować True Ending i skórkę Mr.P.

 1. Zagraj w City w tym trybie gry.
 2. Znajdź zdjęcie pani P pod fioletowym samochodem i pomyślnie ukończ mapę.Uzupełnij mapę roślin i udaj się do Mr.P.InfekcjaW trybie gry Infection gracz jest losowo wybierany jako Piggy. Ten tryb gry działa podobnie jak Player, tylko gdy umierasz, dołączasz do Piggy i próbujesz też zabijać ludzi. Gra kończy się, gdy gracz ucieknie lub gdy wszyscy gracze zostaną schwytani. Pułapki nie są jednak używane w tym trybie gry, więc gra nie będzie taka trudna.

  ZdrajcaW trybie Zdrajca świnka jest botem. Gracz jest losowo wybierany jako Zdrajca. Celem Zdrajcy jest zabicie wszystkich innych graczy. Zdrajcę można zatrzymać tylko wtedy, gdy umrze, często na dwa sposoby: robot zabija zdrajcę lub zdrajcę strzela z broni. Zdrajca otrzymuje nóż, gdy zegar zakręci o 8:59.

  Uwaga: zdrajca nie musi czekać na zastawienie pułapek.

  W tym trybie musisz powstrzymać innych graczy! Ale nie złapać Piggy! Jeśli zdrajca złapie Piggy, gra się kończy.

  BudowaćW trybie budowania gracz, który stworzył ten serwer, może stworzyć swoją mapę z większością materiałów od Piggy. Wszyscy gracze mogą oglądać budowę gracza lub grać na nim z graczem. Gracz może wybrać, gdzie wszyscy gracze i świnka odradzają się itd. Ten tryb gry można wybrać na ekranie menu głównego i możesz dołączyć do własnego serwera Build lub serwera Build innej osoby.

  Wszystkie rozdziały

  Świnka

  # Tytuł rozdziału 1Dom 2Stacja 3Galeria 4Las 5Szkoła 6Szpital 7Metro 8Karnawał 9Miasto 10Centrum handlowe 11Placówka SpecjalnyZniekształcona pamięć (tymczasowa) 12Roślina Piggy: Book 2Piggy: Book 2 (część 1) # Tytuł rozdziału 1Alejki 2Sklep 3TBA 4TBA 5TBA 6TBA Piggy: Book 2 (część 2) # Tytuł rozdziału 7TBA 8TBA 9TBA 10TBA 11TBA 12TBA Dziedzictwo

  Piggy to jedna z najszybszych gier w Roblox, która zdobywa popularność i odwiedza. 23 marca 2020 r. Wydano tryb gry Infection, aby uczcić ponad 500 mln odwiedzin.

  25 dni później, 17 kwietnia 2020 roku, tryb gry Zdrajca został wydany, gdy gra osiągnęła liczbę odwiedzin 1B +.

  Zaledwie 26 dni później, 13 maja 2020 roku, gra osiągnęła poziom odwiedzin 2B +.

  Kolejne 53 dni później Piggy osiąga 4B + liczbę odwiedzin. Pokazuje to, że średni czas potrzebny Piggy do uzyskania 1 miliarda odwiedzin wyniósłby 29,7 dni (na podstawie danych od 23 marca 2020 do 5 lipca 2020).

  To niezbicie pokazuje przyspieszenie popularności Piggy.

  To miało spaść po zakończeniu Piggy po rozdziale 12. Jednak wraz z wydaniem trybu budowania, a następnie możliwością budowania jako zespół, Piggy nadal trzyma graczy, z co najmniej 100 000 graczy jednocześnie w dowolnym momencie. czasu. Widzieliśmy to również w historii Piggy.

  Odkąd Piggy osiągnął cel 100 000 równoczesnych graczy, kiedy wydano School (rozdział 5), Piggy zdołała utrzymać co najmniej ponad 100 000 jednoczesnych graczy na raz, nawet w niskich godzinach szczytu, co czyni ją jedną z najpopularniejszych gier na popularnej stronie. Piggy nawet raz przekroczył 500 000 jednoczesnych graczy.

  Kiedy Piggy: Book 2 zostanie wydany, możliwe, że zdobędzie więcej równoczesnych graczy i łączną liczbę odwiedzin w Piggy.

  Drobnostki
  • Kiedy Rozdział 12 został wydany po raz pierwszy, Piggy zdołał pokonać Adopt Me! pod względem liczby jednoczesnych graczy, ale miejsce zostało ostatecznie zajęte.
  • Otrzymujesz podwójne Piggy Tokeny z 2x Token Gamepass.MiniToon w swoim filmie Piggy QNA wspomniał, że gra została zainspirowana grami roblox Peppa Pig, ale nie wspomniał, że inspiracją była również Babcia.Piggy miała być zabawą w żart.Gry inspirowane świnkamiIstnieje wiele gier inspirowanych Piggy, takich jak Bakon, Outbreak, Kitty, Gummy, Spongy, Fame, Guesty itp. Te gry są również wydawane w segmentach jako rozdziały, zgodnie z mechaniką rozgrywki podobną do Piggy.

   • Outbreak to połączenie Piggy i Flee the Facility.
   • Bakon jest znana jako pierwsza wydana gra zainspirowana Piggy.
    • Jest to również pierwsza gra inspirowana świnką, która ma skórki YouTuber.
    • Kitty jest dziełem tych samych twórców, co babcia w wersji Roblox, ale nie ma motywu horroru, co czyni ją jedyną, która to robi w tej chwili.

     • Jest to także obecnie najpopularniejsza gra inspirowana świnką pod względem liczby jednoczesnych graczy, po prostu pokonując Bakona.
     • Fame jest dziełem twórcy gier w parkach rozrywki Roblox Point i jest jedyną grą inspirowaną świnką, która w tej chwili skupia się na słynnych Robloxianach.Guesty jest tworzony przez twórców Horror Portals, który jest znany jako najstraszniejsza gra kempingowa w Roblox i jest pierwszą i jak dotąd jedyną grą inspirowaną Piggy, która używa R15 w modelach zabójców (nie dotyczy to gier, które używają zwykłego Robloxian Modele R15). Gra ma również kilka funkcji z Murder Mystery 2.Ronald jest w zasadzie wersją Piggy Mc DonaldaPiosenki użyte w PiggyW Piggy są 2 piosenki. Są używane tylko w rozdziale 12 (Roślina).

      • Mira K – For You to Stay (gra, gdy zdobędziesz dynamit po umieszczeniu 2 mikstur w pokoju mikstur).
      • Emma Duncan – Angel (The Credits Song)

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy