Recenzja Bank of America HELOC

17 lutego 2021
Category: Koszty Zamknięcia

Ocena finder.com: 3.9 / 5.0

Zmniejsz swoje oprocentowanie, konfigurując płatności automatyczne i będąc członkiem Preferred Rewards.

Ten bank Wielkiej Czwórki oferuje HELOCy od 25 000 do 1 miliona dolarów i 500 000 dolarów w przypadku drugich domów. Nagradza również kwalifikujących się klientów rabatami, ale uważaj na rosnące APR i opłaty za wcześniejsze zamknięcie.

Uzyskaj konkurencyjne stawki od wielu pożyczkodawców jednocześnie.

Porównaj z LendingTree na bezpiecznej stronie LendingTree

Detale
 • Detale
 • Za I przeciwRecenzje Nazwa

  Minimalny kredyt

  Bank Ameryki Opis
  620 Opłata początkowa

  Różnie Inne opłaty

  Bank of America zajmuje się kosztami zamknięcia linii do 1 miliona dolarów i zrzeka się opłat aplikacyjnych lub rocznych. Nie pobiera również opłaty za zamianę salda o zmiennej stopie na stałą stopę.
  Ale jeśli zamkniesz konto w ciągu 36 miesięcy, będziesz musiał zapłacić 450 USD opłaty podstawowej, wraz z wszelkimi podatkami hipotecznymi i rządowymi, opłatami za rejestrację i kosztami zamknięcia, które Bank of America zapłacił w Twoim imieniu. Witryna podaje, że średnia opłata wynosi od 456,10 USD za 25000 USD – lub 778,60 USD w Nowym Jorku – do 23 897,10 USD za 1 milion USD.

 • Niskie opłaty
 • Szybka aplikacja onlineDuża fizyczna obecnośćDostępne są HELOCY dla drugorzędnych rezydencji
 • Aplikacja może być myląca
 • Wysoki maksymalny APROpłata za wcześniejsze zamknięcieBank of America jest akredytowany przez Better Business Bureau i posiada ocenę A + za interakcje z klientami. BBB odnotowało 5739 skarg w ciągu ostatnich trzech lat, z których wszystkie zostały rozpatrzone przez bankowego giganta. Klienci przyznali bankowi 1-gwiazdkową ocenę na podstawie 250 recenzji – standard dla tradycyjnego banku z kilkoma ramionami. To powiedziawszy, te recenzje nie są specyficzne dla działu kredytów mieszkaniowych.

  Na TrustPilot Bank of America ma 2 gwiazdki na podstawie 51 recenzji. Klienci chwalili szeroką fizyczną obecność banku i spersonalizowaną obsługę, a wielu innych narzekało na ich doświadczenie.

  Co sprawia, że ​​Bank of America jest wyjątkowy?Zakres HELOCUprawnieni pożyczkobiorcy mogą otworzyć HELOC od 15 000 do 1 miliona dolarów w przypadku głównego miejsca zamieszkania i 500 000 dolarów w drugim miejscu zamieszkania. Większość dużych banków ogranicza HELOC do 500 000 USD.

  Rabaty na oprocentowanieSkonfiguruj automatyczne miesięczne płatności z konta czekowego lub oszczędnościowego Bank of America, a otrzymasz rabat w wysokości 0,25%. Bank oferuje również rabat na początkowe remis w wysokości 0,1% za każde wypłacone 10 000 $, do maksymalnej zniżki 1,5%. Wreszcie, członkowie Preferred Rewards otrzymują rabat w wysokości 0,125% dla poziomu Gold, 0,25% dla Platinum lub 0,375% dla Platinum Honors.

  Wysokie limity zadłużeniaZ Bank of America możesz zazwyczaj pożyczyć do 85% kapitału własnego domu – czyli więcej niż w przypadku wielu tradycyjnych pożyczkodawców.

  Czy kwalifikuję się do pożyczki w Bank of America?Bank jest skrupulatny, jeśli chodzi o wymagania kwalifikacyjne, chociaż twierdzi, że kredytobiorcy potrzebują wskaźnika wartości kredytu do wartości na poziomie 80% lub niższym.

  Witryna sugeruje, że najlepsze stawki są zarezerwowane dla klientów Preferred Rewards, którzy skonfigurowali płatności automatyczne z konta czekowego Bank of America.

  Jakie są korzyści z wykupienia HELOC w Bank of America?Oprócz szerokiego zakresu HELOC i obniżek stóp procentowych, otwarcie linii kredytowej u tego pożyczkodawcy ma również następujące zalety:

  • Niskie opłaty.Bank pokrywa koszty zamknięcia linii kredytowych do 1 miliona USD i nie pobiera opłat za wniosek ani opłaty roczne. Nie zapłacisz również opłaty za konwersję na saldo o zmiennym oprocentowaniu.
  • Szybka aplikacja online.Bank of America twierdzi, że aplikacja online zajmuje maksymalnie 15 minut.Funkcja czatu na żywo.W godzinach pracy możesz skontaktować się z przedstawicielem za pośrednictwem czatu online.Opcja stałej stawki.Aby uzyskać bardziej przewidywalne płatności, możesz przekonwertować całość lub część salda o zmiennym oprocentowaniu na stałą stawkę bez płacenia opłaty za konwersję.HELOCs w drugorzędnych rezydencjach.Możesz zaciągnąć linię kredytową do 500 000 $ na swój drugi lub wakacyjny dom.Duża fizyczna obecność.Bank posiada 4000 oddziałów w całym kraju. Jeśli wolisz zajmować się bankowością osobiście, istnieje duża szansa, że ​​w pobliżu będzie urzędnik ds. Pożyczek.Na co uważać
   • Aplikacja online może być myląca.Mając kilka powtarzających się pól, przydałaby się edycja.
   • Wysoki maksymalny APR.Bank twierdzi, że twoja RRSO nie przekroczy 24% w okresie spłaty kredytu. Inne banki, takie jak Wells Fargo, utrzymują dożywotnie stopy procentowe poniżej 7%.Opłata za wcześniejsze zamknięcie.Jeśli zamkniesz swoje konto w ciągu 36 miesięcy, zostaniesz obciążony opłatą podstawową w wysokości 450 USD plus wszelkie podatki hipoteczne i rządowe, opłaty za rejestrację i koszty zamknięcia, które Bank of America zapłacił w Twoim imieniu. Ta opłata nie dotyczy Texas HELOCs.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy