Uzyskaj kredyt samochodowy bez kredytu

17 lutego 2021
Category: Historia Kredytowa

Uzyskanie kredytu samochodowego bez kredytu może być trudne, ale nie jest niemożliwe. Chociaż zdecydowanie lepiej nie mieć zdolności kredytowej niż złej, podejmij kroki, aby jak najszybciej zbudować historię kredytową. Wcześniejsze 

Mając dobry kredyt możesz łatwiej zabezpieczyć linię kredytową na duży wydatek, zasygnalizować potencjalnym pracodawcom, że jesteś osobą odpowiedzialną, łatwiej kupić dom lub wynająć mieszkanie. Oczywiście sytuacja jest odwrotna w przypadku posiadania złych kredytów: sprawi, że finansowe aspekty twojego życia będą coraz trudniejsze. Wcześniejsze 

Zacznij od oszczędzania na zaliczkę pożyczki

Zaliczka świadczy o Twoim zaangażowaniu w zakup samochodu i pokazuje, że włożyłeś ciężką pracę. Bądźmy prawdziwi. Jeśli nie stać Cię nawet na zaliczkę, dlaczego ktoś miałby powierzyć Ci samochód i pożyczkę na samochód oraz wszystkie zobowiązania finansowe, z którymi wiążą się te dwie rzeczy? Wcześniejsze 

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse, jest zaoszczędzić na zaliczkę. Im wyższa jest Twoja zaliczka, tym większe masz szanse na otrzymanie pożyczki.

Gdy zaoszczędzisz wystarczająco dużo pieniędzy na zaliczkę, możesz rozpocząć podróż z zakupem samochodu. Chcesz co najmniej 10% ceny zakupu, ale bez zdolności kredytowej spróbuj zaoszczędzić 20%. Aby otrzymać pożyczkę samochodową bez kredytu, musisz włożyć wiele pracy, aby udowodnić, że warto podjąć ryzyko finansowe.

Zbierz trochę dokumentacji i poproś o pomoc rodzinę i przyjaciół, zanim zwrócisz się do banku lub sprzedawcy samochodów o pożyczkę.

Zbierz dokumentację

Głównym czynnikiem decydującym o uzyskaniu zgody na pożyczkę samochodową jest historia kredytowa. Jeśli nie masz historii kredytowej, pożyczkodawca rozejrzy się w innych miejscach, aby sprawdzić, czy możesz sobie pozwolić na spłatę i potwierdzi prawdopodobieństwo spłaty zadłużenia. Zbierz następującą dokumentację, aby uzasadnić swoją historię:

 • Kopia wyciągu bankowego
 • Dokumentacja wszelkich powtarzających się rachunków, takich jak rachunek za media lub telefonDowód historii zatrudnienia – kilka odcinków wypłaty powinno działaćWażne jest, aby mieć przynajmniej całą wymienioną powyżej dokumentację. Historia kredytowa nie jest wymagana do otwarcia konta bankowego, jednak potwierdzi, czy Twoje konto ma dobrą opinię. Rachunki za media i telefon można również łatwo skonfigurować bez historii kredytowej i mogą stanowić dowód dla pożyczkodawcy, że możesz zapłacić cykliczny rachunek w terminie.

  Ważne jest również źródło stałego dochodu. Im dłużej pracujesz u jednego pracodawcy, tym lepiej, bo to pokazuje pożyczkodawcy, że możesz utrzymać pracę na dłuższą metę.

  Zapytaj rodzinę i przyjaciół

  Rodzina i przyjaciele to świetne miejsce, aby zacząć szukać pomocy w sfinansowaniu pojazdu, gdy nie masz kredytu. Jeśli nie są w stanie udzielić Ci pełnej kwoty pożyczki, może być możliwe, aby wspólnie podpisali pożyczkę.

  Współsygnatariusz to osoba inna niż pożyczkobiorca, która podpisze weksel i tym samym przyjmuje na siebie równą odpowiedzialność za dług. Mówiąc prościej, kupujesz swój pojazd za pomocą cudzej oceny kredytowej.

  Rachunek przychodzi do Ciebie, ale jeśli nie zapłacisz, współsygnatariusz jest odpowiedzialny za pożyczkę – a jej kredyt ucierpi, jeśli nie dokona płatności. Opóźniona płatność może zaszkodzić zarówno kredytowi członka rodziny, jak i twojemu związkowi z nim. Jeśli otrzymasz pełną kwotę pożyczki od kogoś, kogo znasz, opracuj solidny plan spłaty. Rozważ skorzystanie z pomocy zaufanego doradcy prawnego, aby sytuacja była mniej lepka. Jako minimum powinieneś:

 • Uzgodnij ustaloną stopę procentową i ramy czasowe spłaty.
 • Wydrukuj harmonogram spłat.Zawsze dokonuj płatności na czas i staraj się spłacać pożyczkę wcześniej.Zapytaj o pożyczkę w banku lub salonie samochodowym

  Jeśli wyczerpałeś wszystkie inne możliwości, zacznij od banku lub kasy, w których masz aktywne konto. Będą mieli łatwy dostęp do historii Twojego rachunku i będą bardziej skłonni udzielić Ci pożyczki, jeśli masz z nimi wcześniejszy związek. Wcześniejsze 

  Jeśli nie masz konta bankowego, załóż je jak najszybciej. Bardziej prawdopodobne jest, że w swoim banku znajdziesz lepszą ofertę niż u dealera samochodowego.

  Jeśli jednak Twój bank nie może Ci pomóc, spróbuj skorzystać z salonu samochodowego. Niezależnie od tego, czy jesteś w banku, czy w salonie samochodowym, przygotuj zebraną dokumentację do przeglądu.

  Uzyskanie kredytu samochodowego bez wcześniejszego kredytu może być skomplikowane. Budowanie dobrego kredytu jest kluczowe dla Twojej finansowej przyszłości. Przy odrobinie planowania w mgnieniu oka będziesz jeździł nowym zestawem kół.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy