blisko

Temat: Grecy zatrudnili nowy parlament

Grecji «wystarczy pieniędzy do dwadzieścia lipca»  Informacje

  • Eurogrupa naciska na Ateny
  • Portugalczyk nowym szefem eurogrupy
  • Polska dużo dalej zbyt Niemcami. Kolosalne różnice w sile europejskich gospodarek
  • EBC i KE: Polska nie jest gotowa do przyjęcia wspólnej waluty
  • Grecja znów straszy. "Nie będziemy w będzie dokonać kolejnej płatności"

Grecja, gdzie w niedzielę odbędą się ogromnie zasadnicze dla przyszłości kraju decyzje parlamentarne, dysponuje jedynie około dwoma miliardami euro. a mianowicie Pieniądze w kasie ciebie wystarczą na wypłatę pensji w sektorze budżetowym i emerytur do 20 lipca - podał dziennik "Kathimerini".

Kryzys kryzysem, jednak greckie wojsko praktykować powinien

Greckie ministerstwo zasobów nie potwierdziło tej danych. Oprócz "Kathimerini" podały ją jednak także inne środowiska. Prawdopodobnie wyciekła ona do mediów po spotkaniu we wtorek wieczorem ministra finansów Jeorjosa Zaniasa z szefem Koalicji Radykalnej Lewicy SYRIZA Aleksisem Ciprasem. SYRIZA występuje przeciwko dalszemu programowi zaoszczędzone pieniądze.

Przedwyborcze sondaże dają szanse na zwycięstwo 17 czerwca konserwatystom z Oryginalnej Demokracji (ND) i Syrizie Ciprasa.

Kolejne wybory okazały się konieczne, gdyż po głosowaniu 6 maja wielkiej większości nie uzyskały czy partie popierające oszczędności jak i również pomoc zagraniczną, ani ugrupowania im przeciwne. SYRIZA zajęła w nich drugie położenie, po ND. Niedzielne decyzje uważane są za decydujące dla dalszego członkostwa Cypru w strefie euro.

eryk Łon z RPP: złoty mógłby zastąpić euro jak i również być walutą europejską  Pieniądze

Eryk Łon z RPP: złoty mógłby zastąpić euro jak i również być walutą europejską Pieniądze

- Nawet jeżeli mówi się o obowiązku stworzenia w Europie wspólnej waluty, to przecież tą wspólną walutą może stanowić złoty - stwierdził przy wywiadzie dla portalu naszdziennik. pl członek Rady Strategii…...

Czytać
emplocity - startup ulepszający proces rekrutacji HR

Emplocity - startup ulepszający proces rekrutacji HR

Choć automatyzacja i technologia zmieniły wiele dziedzin życia, rekrutacja nowych pracowników ciągle odbywa się po staremu, odnośnie do formę. Innowacje w tym zakresie kończą się na tym, że oferty pracy przeniesiono…...

Czytać