Zatrzymaj weryfikację wymagane podczas instalowania bezpłatnych aplikacji na telefonie iPhone

17 lutego 2021
Category: Karta Kredytowa

Czy często otrzymujesz wyskakujące okienko z informacją „Wymagana weryfikacja – zanim będziesz mógł robić zakupy, musisz kliknąć Kontynuuj, aby zweryfikować informacje o płatności lub „Wymagana weryfikacja. Stuknij Kontynuuj i zaloguj się, aby wyświetlić informacje rozliczeniowe na iPhonie lub iPadzie. Po kilkukrotnym napotkaniu tego wyskakującego okienka mogę powiedzieć, że z łatwością może cię on przestraszyć i opanować niepokój. Zanim zaczniesz, najpierw dowiedz się, dlaczego wystąpił ten błąd.

Dlaczego App Store mówi „Wymagana weryfikacja na iPhonie?

Pojawia się wyskakujące okienko „Wymagana weryfikacja z powodu błędu metody płatności aktualnie połączonej z Twoim Apple ID. Ten komunikat pojawia się, gdy metoda płatności nie powiodła się lub jeśli dane urządzenie nigdy nie kupiło płatnej aplikacji, nie pobrało bezpłatnej aplikacji lub jeśli na koncie znajduje się oczekujące niespłacone saldo.

Jak widać, główną przyczyną komunikatu „Wymagana weryfikacja na Twoim iPhonie lub iPadzie jest wadliwa karta kredytowa. Jeśli więc po prostu zaktualizujesz dane, przełączysz się na ważną kartę płatniczą lub usuniesz obecną kartę i wybierzesz opcję „Brak jako metodę płatności, wszystko się ułoży. Jeśli nie, postępuj zgodnie z tym prostym przewodnikiem.

Jak naprawić komunikat „Wymagana weryfikacja na iPhonie lub iPadzie

Aby pozbyć się problemu, musisz zmienić metodę płatności Apple ID. Możesz wybrać prawidłową metodę płatności lub nie kojarzyć żadnych szczegółów płatności ze swoim Apple ID i App Store. Idziemy z tym drugim.

Krok 1. Uruchom Ustawienia i dotknij swojej wizytówki u góry.

Krok 2. Stuknij iTunes i App Store → Stuknij w Apple ID: [zabezpieczone pocztą e-mail] Wyświetl Apple ID.

Krok 3. Kliknij Zarządzaj płatnościami.

Uwaga: Tutaj zobaczysz dodaną metodę płatności. Teraz, jeśli wystąpią problemy z tą dodaną metodą płatności, takie jak zła nazwa lub kod zabezpieczający, wygasła data ważności lub adres rozliczeniowy, dotknij go, a na następnym ekranie zaktualizuj szczegóły. Jeśli nie, przejdź do kroku 4 i usuń tę metodę płatności.

Krok 4. Stuknij Edytuj od góry po prawej → Stuknij czerwoną ikonę minus → Stuknij Usuń → Stuknij Usuń z wyskakującego okienka.

Teraz nie masz dodanej metody płatności do swojego Apple ID. To oczywiście oznacza, że ​​nie możesz już kupować aplikacji ani subskrypcji. Ale to usunie irytujące okienko „Wymagana weryfikacja .

Jeśli chcesz kupować aplikacje lub subskrypcje, możesz poprawnie dodać metodę płatności do swojego Apple ID. Możesz także dodawać środki do swojego Apple ID i kupować iCloud Storage, aplikacje ze sklepu App Store i nie tylko.

Nie możesz usunąć aktualnej metody płatności? Oto dlaczegoMożesz nie być w stanie usunąć aktualnej metody płatności, jeśli jest wymagana płatność lub opcja Family Sharing jest włączona dla Twoich usług. Istnieje kilka innych powodów, dla których możesz nie być w stanie usunąć bieżącej metody płatności podczas edytowania informacji o płatnościach Apple ID. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do tego wpisu.

Kończę…

W ten sposób możesz rozwiązać problem wyskakującego okienka „Wymagana weryfikacja na urządzeniu z systemem iOS. Co o tym myślisz? Wypowiedz się w sekcji komentarzy poniżej.

Zanim przejdziesz, oto kilka dodatkowych porad. Czy widzisz irytujące wyskakujące okienko, w którym za każdym razem wpisujesz hasło Apple ID, nawet podczas pobierania bezpłatnych aplikacji? Jeśli tak, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby pobrać bezpłatne aplikacje bez podawania hasła na iPhonie lub iPadzie.

Po drugie, czy Twój iPhone wielokrotnie prosi o hasło Apple ID? Jeśli stoisz przed tym, uprzejmie spójrz na sposoby rozwiązania tego problemu.

Możesz rzucić okiem na…

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy