Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnych

17 lutego 2021
Category: Kredyty Hipoteczne

Poluj na kapitał nieruchomości

Hunt Real Estate Capital, oddział ORIX Real Estate Capital, jest liderem w finansowaniu nieruchomości komercyjnych w całych Stanach Zjednoczonych.Firma finansuje wszystkie rodzaje nieruchomości komercyjnych: nieruchomości wielorodzinne (w tym małe saldo), mieszkania po przystępnych cenach, biura, handel mieszkalnictwo, opieka zdrowotna / mieszkanie dla seniorów, obiekty przemysłowe i magazyn samoobsługowy. Oprócz własnych, zastrzeżonych produktów pożyczkowych, oferuje Fannie Mae, Freddie Mac i FHA. Od momentu powstania firma zorganizowała ponad 37 miliardów dolarów pożyczek, a obecnie utrzymuje portfel usług o wartości ponad 17,6 miliarda dolarów.

Co to jest linia kredytowa?

Czy kiedykolwiek słyszałeś o pożyczce agencji? Nawet jeśli znasz ten termin, czy wiesz dokładnie, jak działa? Rozumiemy, że żargon korporacyjny może powodować pewne zamieszanie. Dlatego Hunt Real Estate Capital przygotował szybki i łatwy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć wszystko, co musisz wiedzieć o linii kredytowej.

Kredyt to rodzaj strategii pożyczki lub zadłużenia, który jest często stosowany w środowisku biznesowym lub korporacyjnym. Mówiąc prościej, kredyt to szereg różnych pożyczek, które firma może udzielić, aby zaspokoić swoje potrzeby finansowe. Kredyt agencyjny to mniej więcej duża pożyczka parasolowa, którą firma może zaciągnąć w razie potrzeby przez dłuższy okres; koncepcja ta jest podobna do zabezpieczonej przez bank odnawialnej linii kredytowej.

Kredyt jest często zabezpieczony grupą nieruchomości wielorodzinnych, z których każda ma wspólną własność. Wiele firm decyduje się na skorzystanie z tej usługi, ponieważ linie kredytowe są pomocnymi i niezawodnymi narzędziami do zarządzania portfelem aktywów. Instrumenty te zapewniają również elastyczne opcje finansowania, które są atrakcyjne dla pożyczkobiorców na dużą skalę.

Jak działa linia kredytowa?

Po pierwsze, pożyczkobiorca ustanawia linię kredytową, oferując jako zabezpieczenie początkową nieruchomość lub grupę nieruchomości. Należy pamiętać, że nieruchomości te mogą w przyszłości zostać sprzedane lub zastąpione. Pożyczkobiorca może wykorzystać środki pieniężne na dokapitalizowanie innych aktywów. Pożyczkobiorca ma również możliwość uwolnienia gotówki na dodatkowe przejęcia.

Następnie dokumentowane są warunki i umowy kredytu. Niniejsza umowa kredytowa podkreśla i wyjaśnia poszczególne kredyty hipoteczne oraz ustanawia wzajemne zabezpieczenie. Jako pożyczkobiorca należy zauważyć, że kluczowe wskaźniki referencyjne dla pożyczek to połączenie ogólnej dźwigni finansowej i pokrycia obsługi zadłużenia. Oznacza to, że lepiej działające nieruchomości mają potencjał, aby wspierać słabsze wyniki i tradycyjne aktywa.

Jakie są główne zalety linii kredytowej?

Wielu pożyczkobiorców decyduje się na ustanowienie pewnego rodzaju kredytu ze względu na wiele zalet, jakie oferuje ta strategia. Oprócz tworzenia zapasowego źródła przychodów dla różnych projektów, oto kilka ważnych powodów, dla których firmy decydują się na skorzystanie z linii kredytowej:

  1. Istnieje duża elastyczność w podejmowaniu decyzji, kiedy i jak można wykorzystać kapitał.
  2. W razie potrzeby istnieje dostęp i szybkość finansowania, co jest szczególnie ważne na wysoce konkurencyjnym rynku przejęć.
  3. W odniesieniu do poprzedniego punktu istnieje usprawniony i skuteczny proces gwarantowania ustandaryzowanych dokumentów kredytowych.
  4. Obecność pełnoetatowych tylko odsetek jest cechą standardową.
  5. Pożyczkobiorca ma możliwość ustalania terminów spłaty długu.
  6. Pożyczkobiorca ma możliwość mieszania długu o stałym i zmiennym oprocentowaniu.
  7. Koszt kapitału jest niski ze względu na łączny charakter zabezpieczenia.
  8. Nie ma wymogu minimalnego zajmowania poszczególnych aktywów.
  9. Kredytobiorca ma możliwość zamiany nieruchomości w puli zabezpieczeń, a także możliwości ekspansji i pożyczania.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy