Jak uzyskać pożyczkę osobistą bez zdolności kredytowej

17 lutego 2021
Category: Raporty Kredytowe

Dążymy do pełnej przejrzystości w naszej misji, aby uczynić świat mądrzejszym, szczęśliwszym i bogatszym. Oferty na The Ascent mogą pochodzić od naszych partnerów – to sposób, w jaki zarabiamy – i nie sprawdziliśmy wszystkich dostępnych produktów i ofert. Ta przejrzystość dla Ciebie jest podstawą naszej rzetelności redakcyjnej, na którą nie ma wpływu wynagrodzenie.

Podziel się tą stroną:Większość pożyczkodawców sprawdza Twój kredyt – jak więc możesz otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej? Dowiedz się tutaj.

Źródło obrazu: Getty Images

Większość pożyczkodawców wymaga posiadania przynajmniej godziwego lub dobrego kredytu, aby uzyskać zgodę na pożyczkę. Ale jeśli potrzebujesz pożyczki osobistej i nie masz silnej historii kredytowej, nie masz szczęścia. Oto kilka opcji uzyskania pożyczki osobistej bez zdolności kredytowej:

  • Pożyczki na budowanie kredytu:te pożyczki są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc Ci w uzyskaniu kredytu. Otrzymujesz zgodę na pożyczkę, spłacasz ją w czasie i dopiero po jej spłacie otrzymujesz finansowanie.
  • Pożyczki zabezpieczone:te pożyczki umożliwiają zaciąganie pożyczek, ale jako zabezpieczenie należy zastawić aktywa.Pożyczki od pożyczkodawców, którzy rozważają alternatywne kryteria:są pożyczkodawcy, którzy spoglądają poza twoją zdolność kredytową i biorą pod uwagę inne czynniki przy podejmowaniu decyzji, czy pozwolić ci pożyczyć.Pożyczki z cosigner:Cosigner jest prawnie odpowiedzialny za spłatę pożyczki razem z Tobą. Możesz uzyskać zgodę na pożyczki, których w innym przypadku nie możesz uzyskać samodzielnie, jeśli masz współpłacącego z lepszym kredytem.
Przyjrzyjmy się każdej z tych opcji, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak działają i dla kogo są odpowiednie.

Pożyczki dla budowniczych kredytów

Pożyczki dla budowniczych kredytów nie dają dostępu do funduszy z góry. Nie są więc dobrym wyborem, jeśli musisz teraz pożyczyć na pokrycie niezbędnych wydatków.

W przypadku pożyczki na budowę kredytu możesz złożyć wniosek i uzyskać zgodę na niewielką pożyczkę, która zazwyczaj ma krótki okres spłaty. Spłacasz pożyczkę, czasami płacisz też niewielkie odsetki. Po dokonaniu wszystkich płatności uzyskasz dostęp do pożyczonych środków.

Ascent wybiera najlepsze pożyczki osobisteSzukasz pożyczki osobistej, ale nie wiesz od czego zacząć? Wybrane przez Ascent najlepsze pożyczki osobiste pomogą Ci zdemistyfikować dostępne oferty, abyś mógł wybrać najlepszą dla swoich potrzeb.

Jest to zasadniczo forma wymuszonych oszczędności. Zaletą pożyczek dla budowniczych kredytów jest to, że pomagają one w budowaniu kredytu. Jeśli spłacisz pożyczkę na czas, będziesz mieć pozytywną historię płatności, która pomoże Ci zwiększyć zdolność kredytową. Otrzymasz również pieniądze, które wpłaciłeś jako płatności, pomniejszone o to, co pożyczkodawca pobierze za pożyczkę. Pożyczkodawcy zwykle zwracają większość lub całość zapłaconych odsetek po odjęciu wszelkich naliczonych opłat.

Pożyczki zabezpieczone

Pożyczki zabezpieczone są również dobre do budowania kredytu, ale mogą nie być najlepszą opcją, jeśli brakuje Ci gotówki i potrzebujesz pożyczki, która pomoże Ci przetrwać trudną sytuację.

Musisz zastawić aktywa jako zabezpieczenie pożyczki zabezpieczonej. Zwykle oznacza to, że musisz mieć pieniądze na specjalnym koncie bankowym lub koncie oszczędnościowym, na którym pożyczkodawcy dajesz prawo własności. Problem polega oczywiście na tym, że musisz mieć pieniądze na zabezpieczenie i wiążesz to pieniądze podczas spłaty pożyczki.

Ponownie, pożyczki zabezpieczone są świetną opcją, jeśli potrzebujesz zbudować kredyt. Pożyczkodawcy zgłaszają Twoje płatności agencjom sporządzającym raporty kredytowe, a pozytywna historia płatności zwiększy Twoją zdolność kredytową. To daje możliwość zaciągnięcia pożyczki w przyszłości.

Pożyczki od pożyczkodawców, którzy rozważają alternatywne kryteria

Niektórzy pożyczkodawcy udzielą Ci tradycyjnej niezabezpieczonej pożyczki osobistej, nawet jeśli nie masz historii kredytowej lub zdolności kredytowej.

Niektórzy z tych pożyczkodawców sprzedają studentom. Mogą wziąć pod uwagę szkołę, do której uczęszczasz, i Twój potencjał zarobkowy, decydując, czy Cię zatwierdzić. Inni patrzą na Twoje dochody oraz czy masz konto bankowe i pewne źródło zatrudnienia.

Wielu pożyczkodawców, którzy oferują tradycyjne pożyczki pożyczkobiorcom bez historii kredytowej, pobiera wysokie opłaty lub wygórowane stopy procentowe. To sprawia, że ​​pożyczanie jest niezwykle kosztowne. Upewnij się, że

Ascent wybiera najlepsze kredyty konsolidacyjneChcesz szybciej spłacić dług? Zapoznaj się z naszą krótką listą najlepszych pożyczek osobistych do konsolidacji zadłużenia i obniż miesięczną ratę o niższą stopę procentową.

  • zrozumieć całkowity koszt kredytu
  • upewnić się, że stać cię na płatności, iunikaj zaciągania pożyczki o wysokim oprocentowaniu, chyba że nie masz innego wyjścia.
Pożyczki z cosignerem

Złożenie wniosku z cosignerem może być najlepszym sposobem na uzyskanie tradycyjnej pożyczki osobistej, gdy nie masz historii kredytowej. Składając wniosek z cosignerem, nie tylko Ty jesteś prawnie odpowiedzialny za spłatę pożyczki. Cosigner również ponosi z Tobą odpowiedzialność za dług. Jeśli jej nie spłacisz, pożyczkodawca może pójść po cosigner, aby spróbować zebrać.

Podczas ubiegania się o pożyczkę osobistą kredyt i dochód współpłaconego będą brane pod uwagę razem z Twoim. Jeśli cosigner jest dobrze wykwalifikowanym pożyczkobiorcą, powinieneś uzyskać akceptację z rozsądną stopą procentową na pożyczkę, której potrzebujesz.

Oczywiście nie chcesz zaszkodzić kredytodawcy lub sprawić, by pożałował za Ciebie. Naprawdę ważne jest, aby nigdy nie przegapić płatności ani nie popełnić innych błędów podczas spłaty pożyczki.

Jeśli odpowiadasz za spłatę, cosigner nie poniesie żadnych rzeczywistych negatywnych konsekwencji związanych ze spłatą. Zbudujesz własną historię kredytową, aby móc w przyszłości kwalifikować się do samodzielnego zaciągania pożyczek.

Dlaczego tak trudno jest uzyskać pożyczkę osobistą bez zdolności kredytowej?

Uzyskanie pożyczki osobistej bez zdolności kredytowej jest trudne, ponieważ pożyczkodawcy wykorzystują Twoją historię kredytową i ocenę, aby zdecydować, czy spłacisz pożyczkę, czy też nie spłacisz jej. Jeśli nie masz solidnej historii kredytowej, pożyczkodawcy nie mogą stwierdzić, czy spłacisz pożyczkę zgodnie z obietnicą.

Mogą nie chcieć pożyczać Ci pieniędzy w obliczu tej niepewności. Jeśli tak, może to mieć bardzo wysokie stopy procentowe.

Teraz znasz już swoje możliwości uzyskania pożyczki osobistej bez zdolności kredytowej

Istnieją możliwości uzyskania pożyczki osobistej bez zdolności kredytowej. Możesz ubiegać się o pożyczkę zabezpieczoną lub pożyczkę na budowę kredytu, jeśli masz środki do wykorzystania jako zabezpieczenie lub nie musisz od razu pożyczać gotówki.

Możesz też złożyć wniosek w cosigner lub poszukać pożyczki od pożyczkodawcy, który wykracza poza historię kredytową przy podejmowaniu decyzji o zatwierdzeniu pożyczki. Właściwa opcja zależy od tego, jakie są Twoje cele w zakresie pożyczania i kiedy potrzebujesz pieniędzy z pożyczonych środków.

Nasze wybory najlepszych pożyczek osobistych na 2020 rok

Sprawdziliśmy rynek, aby przedstawić naszą krótką listę najlepszych dostawców pożyczek osobistych. Niezależnie od tego, czy chcesz szybciej spłacić dług, obniżając stopę procentową, czy też potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, aby dokonać dużego zakupu, te najlepsze w swojej klasie propozycje pomogą Ci osiągnąć Twoje cele finansowe. Kliknij tutaj, aby uzyskać pełne zestawienie naszych najlepszych typów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy