Najlepsze firmy oferujące kredyty refinansujące 2020

17 lutego 2021
Category: Ocen Kredytowych

Najlepsze firmy oferujące kredyty refinansujące mogą pomóc obniżyć miesięczne raty kredytu hipotecznego lub skrócić okres kredytowania.

Najlepsze firmy oferujące kredyty hipoteczne refinansujące i oferty kredytów hipotecznych, które mają do zaoferowania, są tym, na co powinien zwrócić uwagę każdy właściciel domu z hipoteką. W sytuacji, gdy oprocentowanie kredytów hipotecznych utrzymuje się na poziomie bliskim rekordowo niskiego poziomu, nabywcy domów mają wiele okazji do zaoszczędzenia setek dolarów na spłatach kredytu hipotecznego każdego miesiąca lub skrócenia pozostałego terminu do spłaty. W tym samym czasie tańszy kredyt hipoteczny od najlepszych firm oferujących kredyty refinansujące może posłużyć do wykorzystania kapitału zgromadzonego w wartości Twojego domu, zapewnienia środków na remonty domu, a nawet w celu wsparcia codziennych finansów, jeśli sprawy są trudniejsze teraz.

Rekordowa liczba właścicieli domów w USA już korzysta z tego, co oferują najlepsze firmy oferujące kredyty hipoteczne na refinansowanie, a biorąc pod uwagę, że obniżki oprocentowania mogły osiągnąć dno, naprawdę nadszedł czas, aby działać już teraz. Jeśli myśl o przeszukaniu rynku w poszukiwaniu najlepszych ofert kredytów hipotecznych jest tym, co Cię odstrasza, to nasza lista najlepszych pożyczkodawców hipotecznych refinansujących jest idealnym miejscem do rozpoczęcia.

Bez względu na powody refinansowania kredytu hipotecznego i jakie masz priorytety, nasz wybór powinien obejmować firmę udzielającą kredytów refinansujących, która Ci odpowiada. Mamy więc pożyczkodawcę hipotecznego, który według nas ma najniższe koszty początkowe, i inny, który ogólnie wyróżnia się opłacalnością. Jeśli chcesz ubiegać się o kredyt hipoteczny w zaciszu własnego domu, zidentyfikowaliśmy firmę udzielającą kredytów refinansujących, która najlepiej nadaje się do składania wniosków online, a także pożyczkodawcę, który naszym zdaniem oferuje najlepszą obsługę klienta dla swoich pożyczkobiorców.

Oczywiście oprocentowanie kredytów hipotecznych jest atrakcyjne nie tylko dla tych, którzy chcą refinansować swój kredyt hipoteczny – są one również bardzo niskie dla potencjalnych nowych nabywców, którzy powinni sprawdzić, co mogą dla nich zrobić najlepsi pożyczkodawcy. Starsi właściciele domów, którzy mogą chcieć zrealizować część kapitału ze swoich domów, prawdopodobnie również znajdą dobre stawki w najlepszych firmach zajmujących się odwrotnym hipoteką. Niemniej jednak to nabywcy domów z istniejącym kredytem hipotecznym są w najlepszej pozycji, aby odnieść największe korzyści z obecnie bardzo atrakcyjnych ofert kredytów hipotecznych. Więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, z pewnością powinieneś znaleźć czas, aby zobaczyć, co mogą dla Ciebie zrobić najlepsze firmy oferujące kredyty hipoteczne.

Kredyty hipoteczne refinansowania: Jak porównać oferty

Mortgage.net jest najlepiej ocenianą witryną porównawczą, która pozwala uzyskać najlepszą ofertę kredytów hipotecznych na refinansowanie, dostosowaną do konkretnej sytuacji. Sprawdź je, aby otrzymać wycenę. ZOBACZ OFERTĘ NA Mortgage.net

Chociaż oprocentowanie kredytów hipotecznych nigdy nie było bardziej kuszące, ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie firmy oferujące kredyty hipoteczne refinansują bardzo niskie stawki, które mogą zrobić dla Ciebie prawdziwą różnicę. Aby zabezpieczyć najlepszy kredyt refinansowy, zawsze sprawdzaj różne opcje, które mają do zaoferowania różni kredytodawcy hipoteczni, ale nie musi to być tak uciążliwe, jak mogłoby się wydawać.

Rozwój portali porównawczych, takich jak mortgage.net, oznacza, że ​​obecnie za jednym zamachem można sprawdzić stawki i warunki oferowane przez wiele najlepszych firm oferujących kredyty hipoteczne. Po prostu podaj swoje wymagania pożyczkowe i niektóre dane osobowe tylko raz, a firmy zajmujące się refinansowaniem kredytów hipotecznych wkrótce zaczną przedstawiać Ci warunki kredytu hipotecznego, które są skłonne zaoferować. Następnie do Ciebie należy porównanie różnych ofert kredytów hipotecznych, które zostały Ci przesłane, i wybranie firmy zajmującej się refinansowaniem kredytu hipotecznego, która najbardziej Ci odpowiada.

1. Rocket Mortgage: Ogólnie najlepsza firma oferująca kredyty hipoteczne refinansujące

Hipoteka rakietowa

Jedna z najsprytniejszych i najbardziej atrakcyjnych platform refinansowych

Proces składania wniosków: łatwy, dostępny online | APR: zmienna zależna od rodzaju pożyczki, ale 3,5% dla stałego 30-letniego VA | Opłaty: 2-5% całkowitego kosztu domu, opłaty za zamknięcie. Opłata początkowa | Kalkulatory, serwis i wsparcie: Kalkulator refinansowania, kalkulator kredytu hipotecznego, łatwo dostępna obsługa klienta i wsparcie

Rocket Mortgage, spółka zależna Quicken Loans, jest jedną z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych platform kredytów hipotecznych. Witryna jest bardzo dobrze zaprojektowana, zapewniając natychmiastowy dostęp do odpowiednich pożyczek i opcji refinansowania, których potrzebujesz.

Od samego początku możesz przejść do obszaru refinansowania, który jest dla Ciebie istotny – kapitał własny, zmniejszyć płatności, skrócić terminy – i możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa każdy proces i co oznacza dla Twojego budżetu. Witryna zawiera również wiele informacji za pośrednictwem często zadawanych pytań, blogów i filmów, które przedstawiają opcje i rozwiązania refinansowania.

Uwaga: korzystanie z kredytu hipotecznego Rocket wpłynie na Twoją zdolność kredytową natychmiast po złożeniu wniosku. Plusem jest jednak dokładność wynikowej wyceny, która daje doskonałe wskazanie transakcji, której w końcu możesz się spodziewać. Można również uniknąć ryzyka, że ​​Twoja zdolność kredytowa zostanie trafiona, korzystając z kalkulatorów refinansowania i przystępności, aby uzyskać przybliżony obraz przewidywanych kosztów.

2. SoFi: Najlepsza internetowa firma oferująca kredyt refinansujący

Kredyty hipoteczne SoFi

Bardzo szybkie, niezwykle wydajne i przyjemnie usprawnione rozwiązanie do składania wniosków o refinansowanie

Proces składania wniosków: łatwy, dostępny online | RRSO: 5,99% – 11,67% zależne | Opłaty: bez zbędnych opłat | Kalkulatory, serwis i wsparcie: Kalkulator pożyczki osobistej, przystępna obsługa klienta i wsparcie

SoFi oferuje stosunkowo bezbolesne, bardzo szybkie, niezwykle wydajne i przyjemnie usprawnione rozwiązanie w zakresie wniosków o refinansowanie. Wszystko jest online, wszystko jest dostępne, a wyniki otrzymasz w ciągu kilku minut. Możesz wstępnie zakwalifikować się i wstępnie zatwierdzić online i możesz skorzystać z Centrum pomocy pożyczki domowej, aby znaleźć potrzebne informacje dotyczące wyników kredytowych i dokumentacji.

Opinie klientów są w większości pozytywne, a sama firma bardzo aktywnie reaguje również na recenzje negatywne, co jest miłą zmianą w stosunku do normy. To powiedziawszy, SoFi nie jest łatwe w użyciu, jeśli chodzi o znajdowanie szczegółowych informacji o różnych pakietach, a początkowe czynności administracyjne związane z konfiguracją i wypełnianiem formularzy mogą być nieco bardziej obciążające niż w przypadku niektórych konkurentów. Należy również wziąć pod uwagę, że minimalna ocena kredytowa w wysokości 680, jakiej żądają pożyczkobiorcy, jest nieco wyższa niż niektórzy z jego rywali.

Jednak jako platforma wyłącznie cyfrowa, SoFi utrzymuje stosunkowo niskie stawki i opłaty, które pobiera od klientów, i na szczęście są one ograniczone do minimum, bez ukrytych lub niepotrzebnych wydatków.

3. US Bank: Najlepsza firma oferująca kredyty hipoteczne refinansujące ze względu na niekorzystne ryzyko

Bank USA

Renomowany, certyfikowany i pełen funkcji

Proces składania wniosków: łatwy, online, dostępny przy osobistym wsparciu | RRSO: 3,723% – 3,9% zależne | Opłaty: zależne od pożyczki i wymagań, może być konieczne wykupienie ubezpieczenia hipotecznego | Kalkulatory, serwis i wsparcie: Kalkulator pożyczki osobistej, przystępna obsługa klienta i wsparcie

W panteonie najlepszych firm oferujących kredyty hipoteczne, US Bank cieszy się renomą, posiada certyfikaty i posiada wiele funkcji. Tutaj możesz refinansować, możesz zaciągnąć kredyt hipoteczny i możesz zrobić różne rzeczy pomiędzy. To świetny wybór dla kogoś, kto ma już portfel w amerykańskim banku lub dla kogoś, kto chce pracować z renomowaną firmą, która przewozi ich z punktu A do punktu B bez ryzyka. US Bank dołożył wszelkich starań, aby stworzyć rozwiązanie refinansujące, które jest dostępne i łatwe do zrozumienia.

Jeśli masz korzystną zdolność kredytową i przyzwoitą przedpłatę, US Bank naprawdę wysuwa się na pierwszy plan, a dzięki obecności w każdym stanie jest naprawdę dostępny dla wszystkich. Możesz użyć ich kalkulatorów i procesów wstępnej kwalifikacji, aby dowiedzieć się, ile możesz pożyczyć i czy zamierzasz zaoszczędzić na istniejącym kredycie hipotecznym, podczas gdy klienci rezerwują szczególne pochwały dla dostępnych narzędzi online i wsparcia.

Być może, co jest zrozumiałe dla tak ugruntowanego giganta bankowego, administracyjna strona rzeczy zwykle nie porównuje się dobrze z usprawnionymi rozwiązaniami dostępnymi od niektórych nowszych cyfrowych dzieci z bloku. Niektóre dodatkowe koszty mogą również spowodować, że ogólna cena oferty wzrośnie nieco ponad normę. Jednak w takich chwilach, jak teraz, reputacja, wytrwałość i zaufanie – wraz z ogólną szerokością oferty – mogą wiele liczyć.

4. Pożyczki Reali: Najlepsza firma oferująca kredyty hipoteczne refinansujące za niskie opłaty

Prawdziwe pożyczki

Jeden z liderów rynku w zakresie refinansowania i kredytów hipotecznych

Proces składania wniosków: łatwy, online, dostępny i szybki | RRSO: 4,274% zależne | Opłaty: przejrzyste, zrozumiałe, bez zbędnych opłat | Kalkulatory, serwis i wsparcie: doskonała obsługa klienta i wsparcie

Reali Loans jest jednym z liderów rynku, jeśli chodzi o najlepszych kredytodawców refinansujących hipoteki. Firma stale otrzymuje dobre recenzje klientów i oferuje prosty i przejrzysty proces składania wniosków i zatwierdzeń. Platforma jest łatwa w użyciu, a ogólny proces jest bardzo niski i zawiera dużo frustracji.

Szacunkowe kwotowania pojawią się niemal natychmiast, wraz z wyjaśnieniem sposobów ich wzmocnienia i dostrojenia, podczas gdy istnieje dodatkowa opcja eksperymentowania z różnymi stopami procentowymi, miesięcznymi kwotami płatności i warunkami pożyczki. Możliwe jest również ponowne sprawdzenie opłat, przy czym chęć firmy do usunięcia niepotrzebnych opłat i prowizji jest istotnym plusem.

Jedyną rzeczą, która obniża Reali Loans w rankingach, jest to, że nie oferuje żadnych produktów typu home equity, więc jest to poza tabelą refinansowania. Fakt, że jest dostępny tylko w 12 stanach, również ogranicza jego atrakcyjność, ale jeśli masz szczęście mieszkać gdzieś, gdzie pozwala na to dostęp, zazwyczaj czeka na Ciebie stosunkowo bezstresowe refinansowanie.

5. Gwarantowana stopa procentowa: najlepsza firma oferująca kredyty hipoteczne refinansujące dla opłacalnego refinansowania

Gwarantowana stawka

Gwarantowana stopa procentowa zapewnia klientom dostępną i opłacalną opcję refinansowania

Proces składania wniosków: łatwy, online, dostępny przy osobistym wsparciu | RRSO: 3,25 – 3,995% zależne | Opłaty: zależne od pożyczki i wymagań, może być konieczne dopłacenie za ubezpieczenie kredytu hipotecznego | Kalkulatory, serwis i wsparcie: Kalkulator pożyczki osobistej, przystępna obsługa klienta i wsparcie

Z kilkoma świetnymi APR, stosunkowo niskimi opłatami i przyjaznymi oczekiwaniami dotyczącymi zdolności kredytowej FICO, gwarantowana stopa procentowa oferuje klientom dostępną i opłacalną opcję refinansowania. Platforma jest przejrzysta i dobrze zaprojektowana, a informacje są łatwe do znalezienia. Rzeczywiście, możliwe jest szybkie zlokalizowanie ich narzędzi refinansowania i ich różnych wymagań dotyczących zaliczek i ocen kredytowych, podczas gdy kalkulator refinansowania może zostać użyty do obliczenia kosztów przed wyznaczeniem drogi składania wniosków.

Jedną z doskonałych usług o wartości dodanej, które oferuje klientom gwarantowana stawka, jest centrum badawcze. Tutaj możesz znaleźć informacje o okolicy w czasie rzeczywistym, używając swojego kodu pocztowego lub nazwy miasta. Narzędzie zapewnia wgląd w trendy kosztowe, podatki, oceny i nie tylko. Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wartości swojego domu i dostępnych opcjach refinansowania.

Dla potencjalnych pożyczkobiorców, którzy obawiają się, że ich historia kredytowa być może nie jest wszystkim, czym mogłaby być, minimalny wynik FICO wymagany przez gwarantowaną stopę procentową 580 jest znacznie niższy niż w przypadku wielu konkurentów. Ponadto firma ma kilka fizycznych biur za swoją obecnością w Internecie, co może spodobać się tym, którzy wolą bardziej tradycyjną metodę zarządzania swoimi finansami twarzą w twarz. Należy zauważyć, że ostateczna lista usług wymaganych przez pożyczkodawcę zwykle kończy się dość długo; nie ma nic niezwykłego i wszystko jest jasno określone, abyś mógł zobaczyć, ale ogólny koszt może Cię zaskoczyć.

6. LendingTree: Najlepsza strona porównawcza

LendingTree

Rynek kredytów hipotecznych, na którym znajdziesz najbardziej konkurencyjne stawki refinansowania

Proces składania wniosków: łatwy, dostępny online | APR: zależne od pożyczkodawcy | Opłaty: zależne od pożyczkodawcy | Kalkulatory, serwis i wsparcie: kalkulator płatności, recenzje pożyczkodawców, przystępna obsługa klienta i wsparcie

Internetowy rynek LendingTree zawiera oferty różnych pożyczkodawców – niektórych znanych banków i kilku mniejszych pożyczkodawców, którzy ubiegają się o prawie każdy rodzaj pożyczki, często o niższych stopach procentowych. Oznacza to, że korzystając z ich bazy danych znajdziesz najlepsze stawki refinansowania od najbardziej konkurencyjnych firm, niezależnie od tego, czy szukasz ugruntowanego i wiarygodnego pożyczkodawcy, czy nowszej firmy.

Na stronie można również znaleźć wiele informacji, w tym szacunkowe stawki w oparciu o Twoją lokalizację, kwotę pożyczki i ocenę kredytową. Ponadto możesz wyświetlić podgląd szacunkowych opłat każdego pożyczkodawcy. Dostarcza Ci to wielu informacji i daje wiedzę potrzebną do zaciągnięcia pożyczki edukacyjnej – wiedząc, co to będzie oznaczać zarówno dla Ciebie, jak i Twojego przyszłego domu.

Po wypełnieniu formularza oferty pożyczkodawcy zaczną dzwonić do Ciebie z ofertami – może to być zarówno błogosławieństwo, jak i przekleństwo. Z jednej strony oszczędza ci to pracy związanej ze znalezieniem pożyczkodawcy refinansującego, ale z drugiej oznacza również, że ich zespół sprzedaży będzie miał Twoje dane kontaktowe, a także zadzwoni i e-mailem z najnowszymi ofertami. W zależności od tego, jak bardzo cenisz swoją prywatność i nienawidzisz sprzedaży bezpośredniej, może być lepiej znaleźć pożyczkodawców refinansujących na podstawie starych, dobrych badań. Jednak zachęcająco LendingTree próbuje ulepszyć swój system obsługi połączeń, aby zapobiec przytłoczeniu klientów przez pracowników sprzedaży i chce zapewnić łatwiejsze do znalezienia opcje rezygnacji.

Porównując stawki i oferty, zwróć szczególną uwagę na roczne stopy procentowe; pozwoli to dokładniej określić rzeczywisty koszt pożyczki. Po wybraniu oferty reszta wniosku o kredyt hipoteczny lub refinansowanie trafia do tego pożyczkodawcy. Ta strona jest najlepsza dla osób, które chcą znaleźć najniższe możliwe stawki refinansowania, ponieważ zapewnia rzetelny, wszechstronny obraz rynku i obejmuje wielu mniejszych pożyczkodawców, których mogłeś przeoczyć.

Dlaczego warto nam ufać w kwestii firm oferujących kredyty hipoteczne?

O firmach refinansujących kredyty piszemy już od ośmiu lat. Istnieje wiele opcji, w tym banki lokalne, spółdzielcze kasy pożyczkowe i pożyczkodawcy hipoteczni online, ale skupiliśmy się na bankach i innych instytucjach obsługujących duże rzesze odbiorców.

Zdecydowaliśmy się dołączyć LendingTree, ponieważ jest to zaufana strona porównująca refinansowanie online i przydatny sposób na uzyskanie wielu ofert.

W ramach naszych badań skonsultowaliśmy się z ekspertami w zakresie kredytów hipotecznych, aby dowiedzieć się więcej o procesie składania wniosków, o tym, co należy złożyć i jak najlepiej przygotować się do uzyskania akceptacji z dobrym oprocentowaniem.

Stopy procentowe i ceny mieszkań podlegają wielu czynnikom zewnętrznym, na które nawet ci pożyczkodawcy nie mają wpływu. Mając to na uwadze, staramy się je porównywać pod kątem czynników, które pozostają stabilne, w tym wymagań aplikacji, obsługi klienta i wszelkich działań prawnych podejmowanych przeciwko nim.

Które banki są najlepszymi kredytodawcami refinansującymi hipoteki?

O ile jesteśmy tutaj, aby poinformować Cię o naszych najlepszych ofertach refinansowania kredytów hipotecznych, najlepszy kredytodawca refinansujący dla Ciebie będzie zależał od kilku czynników, takich jak lokalizacja, budżet i to, czy lubisz osobiście kontaktować się z urzędnikami pożyczkowymi, czy też czujesz się komfortowo. transakcje online lub telefonicznie.

Duże banki oferują wiele rodzajów pożyczek i prawdopodobnie będą nadal obsługiwać Twój kredyt, zamiast odsprzedawać go innej firmie. To dobra opcja, jeśli lubisz wygodę posiadania konta czekowego i kredytu hipotecznego w tym samym miejscu. Niektóre banki oferują nawet określone rabaty lub punkty na kartach kredytowych klientom, którzy zaciągają u nich kredyty hipoteczne.

Z drugiej strony mały lokalny pożyczkodawca mógłby lepiej znać nieruchomości w okolicy, a jego urzędnicy ds. Pożyczek mogliby mieć większą elastyczność w obniżaniu stawek i opłat. W międzyczasie pożyczkodawcy działający wyłącznie online, tacy jak SoFi, mają niskie koszty ogólne, co może przełożyć się na lepsze stawki i niższe opłaty.

Najważniejsze jest to, aby rozejrzeć się po okolicy i powinieneś starać się uzyskać wycenę od co najmniej trzech pożyczkodawców, aby zobaczyć, który może zapewnić najlepszą pożyczkę dla twoich potrzeb.

Kiedy należy refinansować kredyt hipoteczny?

Kiedy powinieneś refinansować swój kredyt hipoteczny, prawdopodobnie będzie kilka powodów.

Oczywistym bodźcem do poszukiwania najlepszych firm oferujących kredyty hipoteczne są bardzo atrakcyjne stawki kredytów hipotecznych, które są obecnie w ofercie, oraz ich porównanie z oprocentowaniem kredytów hipotecznych, które płacisz przy obecnej transakcji. Według Freddiego Maca, średnia stopa oprocentowania 30-letniego kredytu hipotecznego oscylowała ostatnio wokół rekordowo niskiego poziomu 3,29%, podczas gdy typowe stawki często przekraczały 4,1% zaledwie rok temu. Ponieważ badania Lending Tree pokazują, że refinansowanie pożyczki mieszkaniowej zaciągniętej jeszcze na początku 2019 r. Może teraz przynieść oszczędności w wysokości 60 USD miesięcznie na pożyczone 100000 USD, potencjalne oszczędności kosztów są znaczne.

To powiedziawszy, ważne jest, aby sprawdzić również warunki swojego obecnego kredytu hipotecznego, aby zobaczyć, czy istnieje kara za opuszczenie umowy. Niektóre kredyty hipoteczne pobierają opłatę za spłatę pożyczki na początku pierwszych kilku lat spłaty kredytu hipotecznego, więc wszelkie koszty, które mogą z tego wyniknąć, należy wziąć pod uwagę podczas zastanawiania się, czy warto poświęcić chwilę na przeprowadzkę do najlepszego kredytodawcy refinansującego.

W podobnym temacie refinansowanie kredytu hipotecznego będzie ostatecznie opłacalne tylko wtedy, gdy zamierzasz pozostać w obecnym domu przez jakiś czas. Wynika to z kosztów zamknięcia, które muszą zapłacić osoby przeprowadzające się do domu, w tym za wniosek o kredyt hipoteczny, koszty obsługi pożyczkodawcy, wyceny i tak dalej.

Inni mogą rozważyć refinansowanie kredytu hipotecznego w celu skrócenia okresu ich planu hipotecznego. Refinansowanie z kredytu hipotecznego na okres od 30 do 15 lat oznaczałoby, że jesteś właścicielem domu o wiele szybciej i prawdopodobnie jednocześnie zaoszczędzisz pieniądze na spłacie odsetek. Ponieważ jednak takie posunięcie oznacza, że ​​będziesz płacić wyższe miesięczne płatności, jest to opcja, z której należy skorzystać tylko wtedy, gdy masz pewność, że Twoje finanse mogą znieść obciążenie.

Konsolidacja zadłużenia to kolejny powód, dla którego wiele osób szuka refinansowania kredytu hipotecznego i wiąże się z zaciągnięciem pożyczki pod zastaw kapitału własnego w celu zebrania wystarczającej ilości pieniędzy na spłatę długów, które jesteś winien. Jeśli płacisz wysokie oprocentowanie długów zaciągniętych na przykład na kartach kredytowych, kredytach samochodowych i studenckich, warto skonsolidować to wszystko w pożyczkę hipoteczną, jeśli miesięczna płatność okaże się mniejsza niż łączna suma poszczególnych płatności które robisz.

Wykorzystanie części kapitału własnego, który zgromadził się na opłacenie remontu domu, jest kolejnym częstym powodem, dla którego Amerykanie chcą refinansować swój kredyt hipoteczny. Jeśli przeprowadzka nie jest w porządku obrad, maksymalne wykorzystanie obecnego domu jest koniecznością i może podnieść wartość nieruchomości w tym procesie.

Czy teraz jest dobry moment na refinansowanie kredytu hipotecznego?

To, czy teraz jest dobry moment na skontaktowanie się z najlepszymi kredytodawcami refinansującymi hipoteki, będzie zależeć od aktualnej sytuacji, a może nawet od tego, co myślisz, że przyszłość może przynieść.

Każdy, kto chce teraz refinansować, będzie musiał upewnić się, że jest na dobrej pozycji, aby się zakwalifikować – i tutaj mogą pojawić się problemy. Niestety kredyty hipoteczne stały się trudniejsze do zabezpieczenia, podobnie jak stopy procentowe spadły do ​​rekordowo niskiego poziomu.

Pandemia koronawirusa pozbawiła pracy rekordowej liczby Amerykanów i spowodowała, że ​​miliony ludzi bardziej boją się ich pracy w przyszłości – i, co zrozumiałe, pożyczkodawcy raczej nie będą postrzegać zasiłków dla bezrobotnych jako stałego źródła dochodu wymaganego do zatwierdzenia wniosku o refinansowanie kredytu hipotecznego.

Kolejną najważniejszą kwestią będzie Twoja ocena kredytowa, ale okoliczności niestety oznaczają, że wiele osób będzie obecnie walczyć z obsługą swoich długów, w wyniku czego ich ocena spadnie. Jest to również ważne, ponieważ najniższe stawki – a zatem takie, które mogą mieć realny wpływ na Twoje finanse – są oferowane tylko tym, którzy mają najlepszy kredyt. Aby zapewnić sobie jeden z najlepszych kursów, zazwyczaj będziesz potrzebować „bardzo dobrej oceny kredytowej lub lepszej, czyli powyżej 740.

Najlepsze usługi związane z raportami kredytowymi mogą pomóc w kontrolowaniu wyniku kredytowego, podczas gdy istnieje wiele sposobów, aby go szybko poprawić, jeśli nie jest on wystarczająco wysoki, takich jak spłata zadłużenia na karcie kredytowej i naprawianie błędów w raportach kredytowych. Jeśli to nie zadziała, warto zajrzeć do najlepszych usług naprawy kredytu.

To powiedziawszy, jeśli jesteś w szczęśliwej sytuacji utrzymywania stałego i bezpiecznego zatrudnienia, masz przyzwoitą zdolność kredytową i masz dobry powód do refinansowania kredytu hipotecznego, najlepsze firmy oferujące kredyty hipoteczne będą chciały usłyszeć od Ciebie. Oczekiwanie na zatwierdzenie wniosku może być nieco dłuższe niż zwykle – w marcu liczba wniosków o refinansowanie kredytów hipotecznych wzrosła o 79%, co stawia kredytodawców pod presją, aby nadążyć – ale prawie na pewno będzie to dobrze spędzony czas.

Czas wypróbować wynik FICO z różnicą?

Jeśli uważasz, że tradycyjna ocena kredytowa nie daje najlepszym firmom zajmującym się kredytami hipotecznymi refinansującymi pełny obraz Ciebie, UltraFICO różni się od standardowych wyników FICO tym, że bierze pod uwagę działalność bankową – tradycyjne oceny kredytowe dotyczą tylko zadłużenia.

Podstawą UltraFICO jest to, że patrząc na działalność czekową i oszczędnościową, pożyczkodawcy mogą udzielać pożyczek osobom, które mają krótką historię kredytową lub tym, którzy dochodzą do siebie po okresie trudności finansowych.

UltraFICO przyjrzy się Twojej działalności bankowej, w tym częstotliwości płatności rachunków, utrzymaniu dodatniego salda i uniknięciu nadmiernego debetu. UltraFICO sprawdza również, jak długo utrzymujesz konto bankowe. Jeśli masz dobre nawyki w zakresie oszczędzania, ale cienką historię kredytową, w wyniku której wynik jest zbyt niski, aby pożyczkodawcy mogli się z tym pogodzić, możesz skorzystać z UltraFICO, aby uzyskać zgodę.

UltraFICO jest skierowany do osób, które prawdopodobnie nie zostaną zatwierdzone przy użyciu bardziej tradycyjnych ocen kredytowych. Może to zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania kredytu hipotecznego, pożyczki osobistej lub karty kredytowej, chociaż nie jest jasne, czy korzystanie z UltraFICO wpłynie na oprocentowanie pożyczki. To, czego UltraFICO zdecydowanie nie robi, to w jakikolwiek sposób wpływa na twoją zdolność kredytową FICO i nie staje się częścią twojego raportu kredytowego.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy