Regionalny numer rozliczeniowy banku – pełna lista (062005690)

17 lutego 2021

Lista numerów rozliczeniowych banków regionów odpowiadająca regionom zapewni idealne miejsce na zakończenie wyszukiwania. Aby wykonać przelew bankowy, numer rozliczeniowy to 062005690. Regions Bank jest jednym z popularnych amerykańskich banków i firm świadczących usługi finansowe, którego siedziba znajduje się w Birmingham. Został założony w 1971 roku. Bank zajmuje się wieloma produktami i usługami, takimi jak bankowość detaliczna, komercyjna, hipoteczna i inwestycyjna. Zajmuje się również ubezpieczeniami oraz zarządzaniem aktywami.

Dochód netto Regions Bank w roku 2014 wyniósł 1,15 mld USD; dalej mówi się, że bank ma się świetnie. Jego całkowite aktywa są warte 125 miliardów dolarów, co jest dość cenne. Numer rozliczeniowy banku Regionów jest jednym z takich udogodnień, z którego korzystają klienci. Bank ten jest notowany pod indeksem S&P 500. W ostatnim czasie nastąpił wielki rozwój technologiczny, który znajduje odzwierciedlenie również w sektorze bankowym.

W sektorze bankowym zaszło wiele zmian; jedną z popularnych funkcji jest numer rozliczeniowy. Obecnie prawie wszystko jest skomputeryzowane, a życie stało się łatwiejsze, nawet w sektorze bankowym. Musisz sprawdzić świetne informacje, które tworzymy na tym blogu tutaj.

Region Regions Bank powstał 13 lipca 1971 roku z połączenia Exchange Security Bank of Birmingham, Alabama Bank – Montgomery i pierwszego National Bank of Huntsville. Wtedy był znany jako First Alabama Bancshares, biorąc po jednym słowie ze wszystkich trzech połączonych banków. Wyróżnia się tym, że jest pierwszym holdingiem bankowym zarejestrowanym przez państwo w Alabamie.

Do 1985 r. Wszystkie trzy banki działały niezależnie, ponieważ zmieniona regulacja bankowa weszła w życie dopiero wtedy. Po 1985 roku zaczęli szybko rozprzestrzeniać swoją działalność w innych stanach i przyjęli nazwę Regions Financial Corporation, podczas gdy ich bankowa spółka zależna stała się Regions Bank.

Posiadanie numeru rozliczeniowego dowodzi, że bank jest instytucją państwową lub federalną w USA i prowadzi konto w Rezerwie Federalnej. Przeważnie małe banki mają jeden numer rozliczeniowy, ale duże i międzynarodowe banki mogą mieć kilka. Numer rozliczeniowy dla Regions Bank różni się w zależności od stanu.

Regions Bank jest silnie obecny w lokalizacjach takich jak Georgia, Floryda, Arkansas, Karolina Południowa, Tennessee, Luizjana itp.

Oto nasza pełna lista lokalizacji regionalnych banków:

 • Alabama
 • ArkansasFlorydaGruzjaIllinoisIndianaIowaKentuckyLuizjanaMississippiMissouriKarolina PółnocnaKarolina PołudniowaTennesseeTeksasVirginiaJak wiemy, każdy bank ma unikalny dziewięciocyfrowy numer nazywany numerem rozliczeniowym. Służy do identyfikacji instytucji finansowej w transakcji. Jeśli wykonujesz przelew bankowy, banki potrzebują dwóch numerów, za pomocą których identyfikują swoich klientów. Jeden to numer konta, który jest unikalny dla każdego klienta banku, a drugi to numer rozliczeniowy, który jest unikalny dla banku.

  Te numery rozliczeniowe są używane do płacenia różnych rachunków konsumenckich, płatności podatków, przelewów itp. Tak więc, jeśli jesteś klientem banku Regionów, musisz mieć ten numer rozliczeniowy banku regionu, a także listę lokalizacji, jako unikalną na podstawie każdego Lokalizacja.

  Aby dokonać takiej transakcji, zarówno numer konta, jak i numer rozliczeniowy działają w tandemie. Numer rozliczeniowy służy do identyfikacji banku, a numer konta służy do identyfikacji konkretnego klienta tego banku. Jeśli dany klient ma wiele numerów kont w danym banku, będzie miał ten sam numer rozliczeniowy, ale różne numery kont.

  Regiony Numer rozliczeniowy banku / Lista numerów tranzytowych według stanów. Stan Numer trasy / tranzytu Alabama062000019 Arkansas082000109 Floryda063104668 Gruzja061101375 Illinois071122661 Indiana074014213 Iowa073900438 Kentucky083901744 Luizjana065403626 Mississippi065305436 Missouri081001387 Karolina Północna053012029 Karolina Południowa053201814 Tennessee064000017 Teksas111900785 Virginia051009296 Jaki jest numer rozliczeniowy banku regionów ?

  Jeśli zastanawiasz się, skąd wziąć informacje związane z numerem rozliczeniowym, nie martw się. Będziesz mógł uzyskać wszystkie dane związane z kontem bankowym, a także znaleźć szczegóły numeru rozliczeniowego, gdy tylko zalogujesz się na konto bankowe. W przypadku jakichkolwiek pytań możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową Regionów tutaj.

  Numer rozliczeniowy banku Regions Bank wskazuje dokładną lokalizację, z której po raz pierwszy otworzyłeś konto bankowe. Za każdym razem, gdy dokonujesz transakcji, będziesz musiał sprawdzić numer rozliczeniowy telefonicznie lub pocztą. Numer rozliczeniowy jest również popularnie nazywany numerem tranzytowym routingu.

  Lista numerów banku regionów

  Jednym z najłatwiejszych sposobów na znalezienie numeru rozliczeniowego regionu jest wyszukanie go na odcinku wpłaty lub książeczce czekowej. Można go zobaczyć w lewym rogu czeku i jest to pierwsze dziewięć cyfr serii liczb. Należy pamiętać, że numer rozliczeniowy będzie różny w poszczególnych stanach.

  Będziesz mógł również sprawdzić swój numer rozliczeniowy, logując się na swoje konto bankowe. W dzisiejszych czasach bankowość stała się bardziej przyjazna dla użytkownika dzięki wielu opcjom dostępnym dla użytkowników.

  Ludzie nie muszą iść do banku, aby wykonać swoją pracę; wszystko można zrobić po prostu logując się na swoje konto bankowe online. Oto jak wygodne stało się życie dla ludzi. Powyższe wskazówki musiały pomóc w znalezieniu numeru banku Regions Bank.

  Mają zespół zarządzania majątkiem, który zajmuje się całym planowaniem inwestycji za pomocą różnych innowacyjnych produktów i programów. Zajmują wysokie pozycje pod względem satysfakcji klientów detalicznych i bankowości. W ten sposób mając u nich konto, jesteś posortowany, jeśli chodzi o twoje potrzeby finansowe.

  Numer rozliczeniowy banku Regionów lub inaczej znany termin, numer rozliczeniowy banku Regions Bank ABA, to w zasadzie dziewięciocyfrowy numer, który jest wymagany do wykonywania wszystkich transakcji bankowych, takich jak przelewy bankowe lub jakiś rodzaj bezpośredniego depozytu, a nawet płatności elektroniczne . Jest to również powszechnie znane jako numer tranzytowy trasy lub RTN. Mamy nadzieję, że spodobał Ci się nasz artykuł o lokalizacjach banków regionów i szczegółach numeru rozliczeniowego. Podziel się naszą pracą z Twoją siecią.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy