Ta przeglądarka nie jest obsługiwana. Aby wyświetlić tę witrynę, użyj innej przeglądarki.

17 lutego 2021
Category: Karty Debetowej

Keph Senett 9 kwietnia 2020 r

Keph Senett 9 kwietnia 2020 r

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powinni przyjrzeć się tradycyjnym kontom studenckim, a także kontom bankowym online z niską lub bezpłatną opłatą, z wystarczającą liczbą bezpłatnych transakcji, aby pokryć miesięczną działalność bankową.

Zdjęcie: javier trueba na Unsplash

Kosztem czesnego i książek – nie wspominając o czynszu, jedzeniu i transporcie – studenci ponoszą znaczne obciążenia ekonomiczne. Aby złagodzić obciążenie finansowe, doświadczeni studenci kanadyjscy korzystają ze zniżek studenckich oferowanych przez wielu dużych sprzedawców detalicznych, na niektóre środki transportu oraz na niektóre usługi lub atrakcje, takie jak siłownie i muzea.

Od dłuższego czasu tradycyjne banki oferują również konta studenckie, które pobierają niższe opłaty i oferują inne korzyści niż zwykłe konta. Pojawienie się banków internetowych było również dobrodziejstwem dla świadomych kosztów studentów; chociaż zazwyczaj nie oferują kont specjalnie dla studentów, wiele z nich oferuje atrakcyjne, niedrogie opcje z funkcjami podobnymi do tradycyjnych kont bankowych dla studentów.

Stawki i opłaty aktualne na 14 lipca 2020 r.

Najlepsze rachunki bankowe dla studentów w Kanadzie

Osoby chcące otworzyć konto studenckie często zwracają się do dużych banków, które oferują specjalne konta dostępne tylko dla zarejestrowanych studentów. Duże banki są również założone i bezpieczne i często oferują cenne promocje lub nagrody.

Plan korzyści dla studentów Scotiabank *Dla studentów brakuje pieniędzy, więc posiadanie w pełni funkcjonalnego konta, które nie wymaga żadnych opłat, jest najwyższym priorytetem. Plan Scotiabank Student Banking Advantage zapewnia studentom nieograniczone transakcje debetowe i e-transfery Interac, jednocześnie zwiększając ich siłę nabywczą, umożliwiając im zdobywanie punktów SCENE lub Scotia Rewards.

Dla tych, którzy są najbardziej zainteresowani filmami, jedzeniem i rozrywką, SCENE Rewards oferują wielką wartość – a jeśli zdecydujesz się na pakiet SCENE Student Banking (plan Student Banking Advantage plus karta SCENE Visa plus konto oszczędnościowe Momentum Plus), możesz zarobić więcej do 12500 dodatkowych punktów nagrody.

Uczniowie, którzy chcą zbierać elastyczne punkty Scotia Rewards, które mogą wymienić na podróże, towary i karty podarunkowe, również mają szczęście. Podobnie jak kolekcjonerzy SCENE, mogą zdobywać punkty za codzienne zakupy i wymieniać je w wybranej przez siebie kategorii.

 • Miesięczne opłaty: 0 USD
 • Transakcje: nieograniczoneE-transfery: nieograniczoneSieci bankomatów: Interac, Plus, Cirrus, Union Pay, PulseFunkcje specjalne: Umożliwia zdobywanie punktów za codzienne zakupy w programie SCENE lub Scotia RewardsPromocja przy rejestracji: zdobądź 5000 punktów SCENE lub Scotia Rewards, gdy się zarejestrujeszOkres karencji po ukończeniu studiów: w każdym roku akademickim musisz przedstawić dowód rejestracji; Konto zostanie przekonwertowane 30 listopada po ukończeniu studiówKonto bankowe RBC StudentJest to kolejna mocna opcja bez opłat i bardzo dobrze dostosowana do osób już korzystających z usług RBC. Istnieje smaczny bonus powitalny w wysokości 5000 RBC Rewards, plus stały bonus w postaci rabatu w wysokości 0,03 USD za litr i przyspieszone tempo zarabiania na Petro-Points, gdy wypełniasz paliwo w Petro-Canada – idealne dla osób dojeżdżających samochodem. A dla tych, którzy również korzystają z karty Signature RBC Rewards Visa lub WestJet RBC Mastercard, może być na Twojej drodze zwrot rocznej opłaty w wysokości 39 USD. Chociaż ten pakiet nie oferuje nieograniczonej liczby transakcji, pierwsze 25 miesięcznie jest bezpłatne, a konto obejmuje nieograniczone e-transfery Interac, które powinny pokryć przyzwyczajenia większości studentów.

  • Miesięczne opłaty: 0 USD
  • Transakcje: zawiera 25 obciążeń miesięcznie; 1,25 $ od tej poryE-transfery: nieograniczoneSieci bankomatów: Interac, PlusCechy szczególne: Oszczędność paliwa 0,03 USD / litr plus 20% więcej Petro-Points w Petro-Canada; do 39 USD zwrotu rocznej opłaty kwalifikującej się karty kredytowejPromocja przy rejestracji: 5000 punktów powitalnych RBC RewardsOkres karencji po ukończeniu studiów: Wygasa w oczekiwanym roku ukończenia studiów, wskazanym przez studenta podczas otwierania kontaInteligentne konto CIBC dla studentówInteligentne konto CIBC dla studentów obejmuje nieograniczone transakcje i e-transfery Interac bez miesięcznych opłat przez cały okres nauki w szkole – plus sześć miesięcy po jej ukończeniu. Posiadanie tego konta również automatycznie zapisuje studentów do programu nagród SPC, który oferuje oferty i rabaty dla najlepszych marek, takich jak American Eagle, Foot Locker i Apple. Słodzenie garnka to fajne 60 dolarów z powrotem, gdy studenci dokonają trzech zakupów debetowych Visa w ciągu pierwszych dwóch miesięcy – mile widziany impuls dla ucznia, który ma mało gotówki. Posiadacze kont są uprawnieni do wzięcia udziału w ogromnym konkursie, w którym można wygrać 35 000 dolarów na czesne.

   • Miesięczne opłaty: 0 USD
   • Transakcje: nieograniczoneE-transfery: nieograniczoneSieci bankomatów: Interac, Plus, CirrusFunkcje specjalne: Uzyskaj zniżki dla studentów i oferty z SPCPromocja na rejestrację: Zarób 60 USD, otwierając konto i dokonując trzech zakupów debetowych Visa w ciągu pierwszych dwóch miesięcy, a także zgłoś się, aby wygrać 35 000 USD w ramach czesnegoOkres karencji po ukończeniu studiów: sześć miesięcyNajlepsze internetowe konta bankowe dla studentów w Kanadzie

    W ostatnich latach banki internetowe zyskują na popularności wśród Kanadyjczyków. Chociaż wymagają pewnego poziomu komfortu w korzystaniu z Internetu i aplikacji internetowych, konta w bankach internetowych często oferują dobre stawki i opcje z niższymi lub zerowymi opłatami. Chociaż pojęcie „konta studenckiego jest domeną tradycyjnych banków, te konta w bankach internetowych mają również wiele do zaoferowania studentom.

    Simplii No Fee Chequing KontoChoć nie jest sprzedawane jako konto studenckie, konto Simplii No Fee Chequing ma wiele do pokochania dla osób z ograniczonym budżetem. Nie ma żadnych opłat miesięcznych i nieograniczonych bezpłatnych transakcji, nawet w przypadku transferów międzynarodowych – bonus dla studentów zagranicznych. Nowi posiadacze rachunków, którzy również otworzą Wysokoprocentowe Konto Oszczędnościowe i będą przekazywać co najmniej 50 USD miesięcznie przez trzy miesiące, otrzymają 50 USD. Dodatkowe 150 $ jest dostępne dla tych, którzy założyli bezpośrednią wpłatę od wynagrodzeń i otrzymają co najmniej 100 $ miesięcznie przez trzy miesiące.

    • Miesięczne opłaty: 0 USD
    • Transakcje: nieograniczoneE-transfery: nieograniczoneSieć bankomatów: Interac, Plus, CirrusCechy szczególne: brakPromocja przy rejestracji: do 200 $ dla nowych właścicieli kontKonto EQ Bank Savings Plus *Główną zaletą tego konta jest codzienne wysokie oprocentowanie w wysokości 2,00%, znacznie wyższy zwrot niż oferuje większość banków. Dla osób z dużymi depozytami (takimi jak wypłaty pożyczek studenckich) może to być korzystna funkcja, ale konto oferuje również niedrogie międzynarodowe przelewy pieniężne w ramach partnerstwa z TransferWise – atrakcyjna zaleta dla studentów zagranicznych.

     EQ Bank nie oferuje dostępu do karty debetowej ani do bankomatu, więc to konto najlepiej sprawdza się do przechowywania oszczędności. Studenci mogą łatwo połączyć konto w innym banku i wykonywać bezpłatne, nieograniczone przelewy między nimi.

     • Miesięczne opłaty: 0 USD
     • Transakcje: nieograniczoneE-transfery: nieograniczoneSieć bankomatów: brakCechy szczególne: Niedrogie przelewy międzynarodowePromocja przy rejestracji: Brak

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy