W jakie monety najlepiej inwestować?

17 lutego 2021
Category: Możesz Zrobić

Dzięki wielu dostępnym możliwościom inwestycyjnym w celu wzbogacenia portfela możesz być szczególnie zainteresowany najlepszymi monetami do inwestowania. Znajdziesz szeroki wybór monet, ale nie wszystkie z nich są równie opłacalne, zwłaszcza jeśli jesteś nowicjusz w dziedzinie metali szlachetnych. Dziś badamy, w jakie monety warto inwestować i dlaczego!

Zainwestuj w jedną z najlepszych srebrnych monet

Amerykański Srebrny Orzeł 1 uncja. Srebrna moneta to świetna inwestycja.

Srebrna Moneta Amerykański Orzeł 2015 Jedna Uncja

Jeśli najbardziej interesuje Cię długoterminowa inwestycja w monety, nie możesz zrobić nic lepszego niż srebrna moneta American Eagle 2015 One-Unce Silver Coin. Ponieważ ta moneta nie jest już w obiegu, nie tylko zachowa swoją wartość, ale z czasem będzie zyskiwać na wartości. Jako oficjalna srebrna moneta bulionowa Mennicy Stanów Zjednoczonych jest prawdziwym artykułem. Wykonane z jednej uncji uderzającego czystego srebra o próbie .999, to coś więcej niż moneta i więcej niż inwestycja – to wspaniała ikona amerykańskiej dumy i potęgi militarnej.

Złota Moneta Chińska Panda

Nie wszystkie monety amerykańskie najlepiej inwestować. Złota moneta Chińska Panda to świetny wybór inwestycyjny, ponieważ jako jedna z najwcześniejszych cywilizacji, które kiedykolwiek zaczęły używać monet, mają historię produkcji monet, które są nie tylko piękne, ale także zachowują swoją wartość. Chiny zaczęły bić nowoczesne złote monety bulionowe dopiero w 1982 roku, ale od tego czasu Złota Moneta Chińska Panda stała się jedną z najbardziej podziwianych i pożądanych złotych monet na rynku.

Złota Moneta Amerykański Bawół Jednej Uncji

Złota moneta American Buffalo One Unce jest pierwszą 24-karatową złotą monetą, jaką kiedykolwiek wybiła oficjalna mennica Stanów Zjednoczonych. Jakby to nie było wystarczająco imponujące, zawiera jedną pełną uncję czystego 24-karatowego złota próby 99999, co czyni ją jedną z najczystszych złotych monet na świecie. Podczas gdy inne monety zawierają srebro i miedź, dzięki czemu są mocniejsze, ale mniej czyste, moneta American Buffalo jest nieco bardziej miękka, bardziej lśniąca i, jak wspomniano, najczystsza. Tylko 3000 z tych monet zostało wybitych, co zwiększyło ich rzadkość i przyszłą wartość!

Kanadyjski Liść Klonowy 1 Uncja Złota Moneta

Nasi sąsiedzi z północy również mają w swoim asortymencie imponujące złote monety. Ze względu na swoją czystość, Kanadyjska Złota Moneta Liść Klonowy 1 Uncja jest głównym konkurentem dla monet amerykańskich pod względem wartości złota, co czyni ją jedną z najlepszych monet do inwestowania. Monety te są produkowane przez Mennicę Kanadyjską od 1979 roku i są nadal popularne wśród inwestorów, co uwiarygodnia ich wartość inwestycyjną.

Złota moneta amerykańska Liberty 2018 o wartości jednej dziesiątej uncji

Jako zupełnie nowa moneta, złota moneta próbna American Liberty z 2018 r., Jedna dziesiąta uncji, jest jedną z najlepszych monet do zainwestowania, jeśli chcesz trzymać się inwestycji w czasie, aby zobaczyć, jak dobrze się opłaca. Ze względu na wyśmienity kunszt wykonania tej monety z pewnością docenią ją kolekcjonerzy na całym świecie. Przy obecnych, skromnych cenach, jest to idealny czas, aby wkroczyć i ulepszyć swoją kolekcję lub portfolio, wiedząc, że ich wartość może rosnąć z biegiem lat. Nie tylko dokonujesz zakupu, który może przynieść znaczną wartość inwestycji, ale także stajesz się właścicielem kawałka amerykańskiej historii!

Jeśli myślisz o zainwestowaniu w złoto lub srebro i zastanawiasz się, w jakie monety najlepiej zainwestować, to dobrze trafiłeś! Mamy nie tylko szeroki wybór złotych i srebrnych monet, ale nasi eksperci są zawsze dostępni, aby pomóc Ci dowiedzieć się, które metale szlachetne najlepiej pasują do Twojego portfela.

Zainwestuj w złote monety

Amerykańska moneta Liberty Gold jest godną inwestycją.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy