Wymagania dotyczące kredytu mieszkaniowego VA na rok 2020

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 3 lutego 2020 /
 • 3 minuty czytaniaPeathegee Inc / Getty Images

  Podziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny zdolności kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajPożyczki VA zostały turbodoładowane w 2020 r. VA nie będzie już nakładać ograniczeń na wielkość pożyczek VA, dzięki nowym zasadom, które zaczęły obowiązywać 1 stycznia. Oznacza to, że weterani i członkowie służby będą mieli dostęp do kredytów hipotecznych obniżonych o 0 USD za droższe domy. Jednocześnie opłaty za finansowanie pożyczki VA wzrosną dla wielu pożyczkobiorców, z pewnymi ważnymi wyjątkami.

  Przeczytaj wszystkie szczegóły dotyczące pożyczek VA i zmian w 2020 roku.

  Co to jest pożyczka VA?

  Pożyczki mieszkaniowe VA są cenną korzyścią dla członków służby, weteranów i uprawnionych pozostałych przy życiu małżonków. Zapewniają korzystniejsze warunki kredytów hipotecznych i refinansowania niż te, które są zwykle dostępne.

  • Pożyczki VA mają zalety, w tym:
  • Brak wymogu zaliczkiBrak wymogu prywatnego ubezpieczenia hipotecznego (PMI)Bardziej elastyczne udzielanie kredytówNiskie stopy procentowe w porównaniu do typowych kredytów hipotecznychPożyczki VA są udzielane przez banki i pożyczkodawców hipotecznych, a Departament Spraw Weteranów Stanów Zjednoczonych (VA) gwarantuje część pożyczki. Wsparcie federalne zapewnia pożyczkodawcom bezpieczeństwo, umożliwiając im zapewnienie lepszych warunków, takich jak zaliczka w wysokości 0 USD, niższe stopy procentowe i bardziej elastyczne wymagania ubezpieczeniowe. Pożyczkobiorcy mogą kwalifikować się do uzyskania przystępnego kredytu hipotecznego, nawet przy mniej niż gwiezdnym kredycie. Istnieje jednak opłata za finansowanie pożyczki VA, którą większość pożyczkobiorców musi zapłacić.

   Wymagania dotyczące kwalifikowalności kredytu mieszkaniowego VA

   Oto główne wymagania dotyczące uzyskania pożyczki na zakup zabezpieczonej VA:

   • Musisz być uprawniony do świadectwa kwalifikowalności (COE) opartego na historii służby wojskowej. Według VA zasadniczo dotyczy to:
    • Weterani spełniający minimalne wymagania serwisowe
    • Członkowie czynnej służby, którzy przepracowali minimalny okresNiektórzy członkowie Rezerwy i Gwardii NarodowejUprawnieni pozostali przy życiu małżonkowie Musisz mieszkać w domu, który kupujesz. Brak nieruchomości inwestycyjnych.Musisz spełniać wymogi ubezpieczeniowe, w tym dotyczące kredytu i dochodów.Co nowego w pożyczkach VA na rok 2020?

     Największą zmianą jest to, że limity pożyczek VA zostały wyeliminowane dla kwalifikowanych pożyczkobiorców. Wynika to z ustawy Blue Water Navy Vietnam Veterans Act z 2019 roku, która weszła w życie 1 stycznia 2020 roku.

     Zgodnie z nowymi przepisami pożyczkobiorcy pożyczkobiorcy pożyczkobiorcy VA po raz pierwszy nie będą mieli ograniczenia wielkości pożyczek VA o 0 USD. Wcześniej weterani mogli otrzymać pożyczki dla VA tylko w wysokości do limitu określonego dla ich hrabstwa. Większe kredyty hipoteczne wymagały wpłaty zaliczki od kwoty przekraczającej limit.

     Istnieją również zmiany w opłatach za finansowanie VA, jednorazowych opłatach, które pomagają w utrzymaniu programu. W przypadku większości kupujących opłaty wzrosną przez następne dwa lata. Weterani i członkowie służby muszą zapłacić dodatkowe 0,15 do 0,30 procent, chociaż członkowie Gwardii Narodowej i Rezerwy będą mieli opłatę finansową obniżoną do tego samego poziomu, co inni pożyczkobiorcy wojskowi.

     Weterani niepełnosprawni usługowo i niektórzy pozostali przy życiu współmałżonkowie nie muszą wnosić opłaty finansowej. Od tej pory zwolnieni z opłaty są również osoby, które pełnią czynną służbę w Purple Heart.

     Często zadawane pytania dotyczące kredytów hipotecznych w VA

     Jakie dokumenty muszę przygotować?

     Uzyskanie pożyczki VA wymaga COE, który potwierdzi Twoje uprawnienia. Certyfikat COE można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej VA eBenefits, pocztą lub pożyczkodawca może go dla Ciebie uzyskać.

     Będziesz potrzebować dokumentacji potwierdzającej spełnienie minimalnych wymagań dotyczących usługi. Na przykład:

     • Weterani potrzebują formularza DD 214 opisującego charakter usługi i powód separacji.
     • Członkowie służby czynnej muszą posiadać aktualne oświadczenie o służbie podpisane przez dowódcę jednostki, oficera sztabowego lub inny organ.Konkretne dokumenty potrzebne każdej kategorii pożyczkobiorców są wymienione na stronie internetowej VA eBenefits.

      Czy małżonek może ubiegać się o pożyczkę VA?Tak, pozostali przy życiu małżonkowie mogą kwalifikować się do pożyczki VA. Oto kilka przypadków kwalifikowalności małżonków, według strony internetowej VA:

      • Małżonek, który nie zawarł ponownie związku małżeńskiego, weterana, który zmarł w służbie lub z powodu niepełnosprawności służbowej
      • Małżonek zaginionego jeńca wojennego lub członka służbyPozostały przy życiu małżonek weterana, który otrzymuje odszkodowanie za śmierć niezwiązaną ze służbą.Pozostały przy życiu małżonek, który ponownie ożenił się w wieku 57 lat lub później 16 grudnia 2003 r. Lub później.W niektórych przypadkach pozostały przy życiu małżonek całkowicie niepełnosprawnego weterana, którego śmierć nie była związana z niepełnosprawnością.Jakie są wymagania dotyczące kredytu i dochodów w VA?Samo urządzenie VA nie ma wymogu minimalnej zdolności kredytowej. Zamiast tego wymaga od kredytodawców spojrzenia na ogólny profil pożyczki.

       Jednak pożyczkodawcy hipoteczni mogą ustalać własne wymagania ubezpieczeniowe, a wielu pożyczkodawców chce, aby ocena kredytowa wynosiła 620 lub więcej.

       VA ma wytyczne dotyczące dochodów, które powinny rozważyć ubezpieczycieli, aby upewnić się, że dochody pożyczkobiorcy są stabilne i mogą pokryć spłatę pożyczki, inne wydatki związane ze schronieniem, długi i wydatki na życie rodziny.

       Wytyczne VA sugerują, że stosunek zadłużenia do dochodów generalnie nie powinien przekraczać 41 procent. Jeśli jednak współczynnik jest większy niż 41 procent, pożyczkodawcy mogą nadal zatwierdzić pożyczkę VA, biorąc pod uwagę inne czynniki kredytowe pożyczkobiorcy.

       Jak długo trwa uzyskanie zgody na pożyczkę VA?Pożyczki VA mogą być zamykane o kilka dni dłużej niż zwykłe pożyczki. Średnio pożyczki VA trwały od 46 do 54 dni, aby zamknąć się w 2019 r., Zgodnie z danymi dostawcy platformy cyfrowej nieruchomości Ellie Mae. Dla porównania, średnia dla wszystkich rodzajów kredytów na zakup domu wynosiła od 43 do 51 dni.

       Następne kroki

       Chcesz znaleźć pożyczkodawcę na pożyczkę VA? Możesz zacząć od sprawdzenia aktualnych stóp procentowych Bankrate dla pożyczek VA, aby szybko znaleźć aktualne stawki oferowane przez wielu pożyczkodawców. Możesz dowiedzieć się więcej o pożyczkach VA i refinansowaniu, korzystając z tych zasobów:

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy