Złóż wniosek o kartę kredytową bez pracy

17 lutego 2021
Category: Swoje Konto

Jak widać, karty kredytowe stały się koniecznością dla wielu osób, a osoby nie mające pracy również chcą się o nią ubiegać. Zwykle większość dostawców kart kredytowych prosi o dowód dochodu, taki jak odcinki wynagrodzenia, ITR i wiele innych dokumentów, ale osoba fizyczna nie jest w stanie przekazać takich dokumentów bankowi, jeśli jest bezrobotny. Dlatego możesz zobaczyć różne sposoby ubiegania się o kartę kredytową bez pracy. Wnioskowanie o kartę kredytową to kwestia dochodów, a nie pracy. Istnieje kilka możliwości otrzymania karty kredytowej, nawet jeśli nie masz pracy.

Spis treści

Złóż wniosek o kartę kredytową, nawet jeśli nie masz pracy

Istnieją pewne techniki, dzięki którym możesz otrzymać kartę kredytową, jeśli nie masz żadnej pracy. Możesz użyć karty kredytowej, jeśli udowodnisz swoje dochody, niezależnie od tego, czy masz pracę, czy nie.

Udowodnij swój dochódZwykle wszystkie osoby posiadające pracę otrzymują regularne wynagrodzenie na swoje konto bankowe. Regularne doliczanie wynagrodzenia na koncie bankowym świadczy o dochodach osoby zatrudnionej. Jeśli jesteś bezrobotny i uzyskujesz dochody z innych źródeł, to na podstawie tych dochodów możesz ubiegać się o kartę kredytową. Podczas ubiegania się o kartę kredytową będziesz musiał pokazać swój wyciąg bankowy i musi ona mieć regularny dochód co miesiąc.

Małżonek może również ubiegać się o kartę, jeśli jego mąż co miesiąc przelewa na jego konto określoną sumę pieniędzy, a dochód okaże się uprawniony do ubiegania się o kartę kredytową. Dochody z wynajmu, pieniądze z funduszy powierniczych, dochody z lokat terminowych i alimenty wydają się odpowiednie, abyś mógł ubiegać się o kartę pomimo braku pracy.

Karta kredytowa studenckaO legitymację studencką mogą ubiegać się osoby, które kontynuują naukę. Te karty kredytowe mają zwykle niski limit kredytowy w porównaniu do innych zwykłych kart kredytowych. Jest kilka banków, które oferują studencką kartę kredytową i nie wymaga ona od osoby fizycznej pracy. Na studenckiej karcie kredytowej znajdują się również inne oferty, takie jak niskie oprocentowanie, zwolnienie z opłat za przystąpienie i wiele innych.

Karta kredytowa ze stałym depozytemJest kilka banków, które oferują karty kredytowe w zamian za stały depozyt, który masz w banku, a Twój limit kredytowy zależy od wysokości stałego depozytu. Dlatego jeśli masz jakieś FD w banku, możesz wziąć kartę kredytową bez pracy. Korzystaj z limitu kredytowego karty do wysokości Twojego ustalonego depozytu i zbieraj punkty lojalnościowe i rabaty. Obecnie, jeśli jesteś bezrobotny, najlepszym rozwiązaniem byłoby wzięcie karty kredytowej za stałą kaucję.

Weź dodatkową kartęNiektóre banki oferują dodatkową usługę dla głównego posiadacza karty i te karty kredytowe są przeważnie bezpłatne. Jeśli masz powyżej 18 lat, możesz skorzystać z dodatkowej karty za zgodą głównego posiadacza karty. O limicie kredytu na karcie dodatkowej decyduje główny posiadacz karty i tylko on może go zwiększyć lub zmniejszyć. Możesz więc użyć karty kredytowej, mimo że nie masz pracy.

Wniosek

Teraz, po wypróbowaniu powyższych technik, można ubiegać się o kartę kredytową bez pracy. Jeśli nie masz pracy, możesz nadal używać i ubiegać się o kartę kredytową. Zasadniczo karty kredytowe są pożyczkodawcą ostatniej instancji w czasie kryzysu finansowego z osobą fizyczną. Spełnij więc wszystkie marzenia i optymalnie wykorzystaj możliwości swojej karty kredytowej, gdy już ją będziesz mieć.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy